1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Перечині відкрили "музей однієї вулиці" (ВІДЕО)

18.11.2019 20:07 0 Культура

Наразі там нараховують трохи менше 300 експонатів. Цікавою є концепція закладу – історія однієї вулиці міста, де проживали представники різних національностей.

Від першої згадки про місто до середини ХХ ст. – саме цей період представлено в краєзнавчому музеї Перечина. Дуже символічною є концепція експозиції «Наша градська» – історія однієї центральної вулиці міста, де компактно проживали італійці, євреї, чехи, угорці, шваби, русини та роми, повідомило М-Студіо.

Тут і традиційні інтер’єри кімнат, і народний одяг, притаманний тим чи іншим народностям, предмети побуту, знаряддя праці, книги, фото, а також обрядовий інвентар. Наразі в музеї трохи менше 300 експонатів, але їхня кількість постійно зростає.

Окрім історії міста, в експозиції простежується спроба показати приклад мирного і толерантного співіснування представників різних національностей, що проживали і живуть в Перечині. Додамо, що не менш історичною є будівля, в якій розмістили музей.

Краєзнавчий музей відкрили ще в травні, приурочивши до дня міста. У його приміщенні також діє інформаційно-туристичний центр та коворкінг-зона для молоді.

Нагадаємо, у Виноградівському державному коледжі відзначили Міжнародний день студента.

Читайте на ГК:На Закарпатті виникла пожежа на території психінтернату (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатець влаштував "автомийку" прямо посеред річки (ФОТО)
Читайте на ГК:На Перечинщині прокуратура погодила підозру чоловіку, який напав на 12-річну дівчину на базі відпочинку