1. Новини Закарпаття
  2. >

У Перу знайшли 143 нові загадкові геогліфи Наски

17.11.2019 19:36 Культура Лайт

На плато зображені величезні тварини, лінії і неідентифіковані істоти. Деякі з древніх малюнків визначили за допомогою штучного інтелекту.

На плато зображені величезні тварини, лінії і неідентифіковані істоти. Деякі з древніх малюнків визначили за допомогою штучного інтелекту.

Японські вчені з університету Ямагата виявили в перуанській пустелі Наска більше ста нових малюнків гігантського розміру. Інформація про відкриття повідомляється на сайті університету 15 листопада.

На плато зображені величезні тварини, лінії і загадкові істоти. 143 геогліфи виявили при проведенні польових робіт, деякі з древніх малюнків визначили за допомогою штучного інтелекту.

Фахівці відносять зображення до періоду з 100 року до нашої ери до 300 року нашої ери. Зараз дослідники працюють над створенням карти місцевості на основі отриманих знімків з повітря. Вчені сподіваються, що нові результати допоможуть розкрити загадку ліній Наска в цілому.

Завдяки напівпустель клімату вони збереглися з глибокої давнини. Оскільки зображення досягають декількох сотень метрів у довжину і з землі їх розпізнати важко, то офіційно були виявлені лише в сучасний час, при польотах над плато в першій половині 20 століття. У 1994 році внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Читайте на ГК:На Марсі над вулканом знову з'явилася дивна хмара (ФОТО)
Читайте на ГК:Євросоюз планує залишити кордони закритими для ряду країн ще, як мінімум, на два тижні
Читайте на ГК:Відомо, в яких умовах космічні туристи будуть летіти в космос [ВІДЕО]