1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"MARTIN-MUSIC-FEST": у Мукачеві пройшов другий день фестивалю музичного мистецтва (ФОТО)

11.11.2019 11:37 0 Культура
 

Сьогодні у Кафедральному Костелі Святого Мартина, на честь Покровителя Мукачева, відбулося урочисте виконання "Меси G-dur" Франца Шуберта для солістів, хору та струного оркестру.

Емоції переповнювали серця слухачів, які щиро висловлювали свою подяку бурхливими аплодисментами учасникам другого дня Фестивалю музичного мистецтва "MARTIN-MUSIC-FEST":

  • диригенту - Олені Короленко;
  • солістам: Мирославі Ганжерлі, Іштвану Халусу, Василю Канчію; камерному оркестру імені Яноша Ловотто (художній керівник - Янош Домбоварі (Шаторалйауйхей, Угорщина) та Мукачівському молодіжному хору (керівник - Ярослав Біличко).

Сьогодні, 11 листопада, останній день ІІ фестивалю музичного мистецтва "MARTIN-MUSIC-FEST". О 19.00 год. запрошуємо всіх до Собору Святих Рівноапостольних Кирила і Мефодія (вул. Росвигівська) на концерт української духовної музики від класики до сучасності, який подарує нам Мукачівський молодіжний хор (художній керівник - Ярослав Біличко). Незабутні враження гарантовані!

Нагадаємо, у Мукачеві у Кафедральному Костелі Святого Мартина урочисто виконали “Месу G-dur”.

Читайте на ГК:Закарпатець став учасником шоу "Танці з зірками 2020" (ФОТО)
Читайте на ГК:До 8 тисяч за послугу: що і скільки коштує у Мукачівському палаці культури і мистецтв - перелік послуг, вартість, калькуляція (ФОТО)
Читайте на ГК:Колоритний ромський фест проходить у місті над Латорицею

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах: