1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

До Берегова долучились “Зоряні мости дружби” (ФОТО)

09.11.2019 10:33 0 Культура Автор: Голос Карпат

 

Саме так назвали ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв його організатори – громадський осередок “Фестивальна Україна”.

До міста над Верке з’їхались юні виконавці зі Львова, Тернопілської, Хмельницької, Миколаївської, Херсонської та інших областей країни, Одеси, Чернівців, Івано-Франківська. Виступали в кількох категоріях – інструментальній, вокальній, танцювальній. Загалом на сцену протягом дня виходило понад 400 учасників. Закарпаття на фестивалі представляли юні музиканти Берегова та Іршави.

Серед господарів найкращими виявились Шамуель Бобаль (фортепіано), Лейла Шереш (фортепіано), Вікторія Дзерин (скрипка), Єва Ковач (фортепіано), Марк Деметер (акардеон). У їх виконанні звучали як класичні твори Баха, Чайковського, Бартока, Юбера Жиро, К.Бома, так і народні мелодії та закарпатські пісні, зокрема “Серед села дичка”, “Гуцулята”, “Коломийка” тощо.

У активі берегівчан також чотири “срібні” нагороди. Їх щасливими власниками стали Дьєрдь Токач, Вероніка Данкай, Андрій Продан (фортепіано) та Рамона Лазар (скрипка). Стільки ж у господарів “бронзових” відзнак. Вони в “копилці” Язмін Філе, Язмін Драгомір та Еніки Арабелли Перчі (гра на фортепіано у дві руки), Якова Дудли (акардеон) та Жофії Ченге Пал (скрипка).

У тому, що юні музиканти Берегова вибороли на престижному конкурсі стільки призових місць чимала заслуга їх наставників, викладачів міської школи мистецтв О.І.Пасічник, С.М.Шмігірілової, О.Г.Кун, С.Є.Барни, Н.А.Габор-Олас, К.Я.Леврінц, Ю.Б.Бенедек.

По завершенню виступів на сцені міського Будинку культури, де проходив конкурс, відбувся майстер-клас з вивчення рухів сучасного танцю.

Лауреатам вручили золотисті статуетки Музи та цінні подарунки.

Нагадаємо, у Берегові стартував фестиваль молодого вина і гусячих страв.

Читайте на ГК:На сесії Берегівської районної ради зачитали звернення із приводу прийняття у першому читанні бюджету-2020 (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові стартував фестиваль молодого вина і гусячих страв (ФОТО)
Читайте на ГК:Курси угорської мови у Берегові вже закінчили більше 1700 українців (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:
Стрічка