1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Ромський письменник Микола Бурмек-Дюрі опублікував нову збірку

01.11.2019 16:03 Культура Ексклюзив Голос Карпат

Твори ромського письменника з села Великі Ком'яти на Закарпатті мають характерну особливість.

Для його текстів характерні ознаки оригінального авторського стилю, цікавого мислення і логіки висловлення  найпотаємніших почуттів та емоцій.

Тема прозових  текстів - життя закарпатських ромів у минулому й тепер, про що свідчать характерні заголовки "Собатинські роми",  "Ромів випалили з села Чингава", "Шовгор вернувся з-за границі", "Ром у чоботях", "Романо дром" ,"Ти ще не купив коня, а сина уже побив"...

Окремий розділ книги - поетичні твори Миколи Бурмека-Дюрі під назвою  "Гонір дикої троянди",  в яких  поєднано особисті почуття і характерні інтонації ромського фольклору.

 Книга "Гонір дикої троянди" - четверта у творчості Миколи Бурмека (Перша на правах рукопису, наступні три опубліковані ужгородським видавництвом "Гражда" за фінансової  підтримки Міжнародного фонду "Відродження".  Автор передмови - Марія Конкіна. Автори ілюстрація - Микола Бурмек-Дюра та Людмила Бурмек-Дюрі.

Василь Горват

Нагадаємо, виноградівські благодійники вручили Виноградівській райлікарні обладнання і ліки.

Читайте на ГК:Погоджено підозру вимагачу з Виноградова, який "поставив на лічильник" чоловіка за борг (ФОТО)
Читайте на ГК:Щоб Виноградівщина не захлинулася у смітті, потрібен сучасний сортувальний комплекс із захороненням залишків, - керівництво "АВЕ Умвельт Україна"
Читайте на ГК:Виноградівські благодійники вручили Виноградівській райлікарні обладнання і ліки (ФОТО)
Стрічка