1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Закарпаття на міжнародному етнофесті представляли "Ліптаки" з Великого Березного (ФОТО)

23.10.2019 14:39 Культура

Присвячений 100-річчю Соборності України VI-й Міжнародний фольклорний фестиваль етнографічних регіонів України «Родослав» відбувся на Прикарпатті.

Організаторами фестивалю були навчально методичний центр культури і туризму Прикарпаття, які запросили прийняти участь народні колективи та майстрів народної творчості із Закарпаття.

 У фестивалі прийняли  участь фольклорні колективи з Румунії, Словаччини, Польщі, та з кількох областей України. Зокрема колективи із Запоріжжя, Харькова, Краматорська. Закарпаття представив народний аматорський вокальний ансамбль «Ліптаки» з Великого Березного, майстри народих художніх промислів та декоративно-ужиткового мистецтва Костянтин Ковган, Людмила Кучеренко, Сергій Чирський які гідно представили художню обробку дерева, живопис на склі, та художню кераміку. За участь у фестивалі майстри отримали подяки від Прикарпатського департаменту культури.

Відзначимо, що провідний методист Обласного організаційно-методичного центру культури Костянтин Ковган репрезентував нашу установу вже втретє. Він зауважив, що цьогоріч фестиваль пройшов на найвищому рівні і всі учасники збагатилися досвідом, отримали багато позитивних емоцій.

Володимир МишаничНагадаємо, фестиваль словацької народної творчості "Словенска веселіца" відгуляв на Ужгородщині (ФОТО)

Читайте на ГК:Школярі села Ставне познайомилися з розмаїтим світом дорослих професій
Читайте на ГК:ДТП на Великоберезнянщині: водій мопеду "під мухою" врізався в опору моста
Читайте на ГК:На Великоберезнянщині електричка переїхала через чоловіка який лежав на колії
Стрічка