1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Невицький замок зроблять доступнішим для туристів з Китаю та Індії

21.10.2019 20:36 Культура

Наразі на Закарпатті триває програма з відновлення історичної пам'ятки архітектури Невицьокого замку.

Наразі на Закарпатті триває програма з відновлення історичної пам'ятки архітектури Невицьокого замку.

У рамках реалізації проєкту з відновлення тут планують упровадити аудіоекскурсії. Розглядають і варіант створення екскурсійного супроводу китайською та навіть мовою хінді. Про такі цікаві новації йшлося під час прес-конференції у Закарпатській ОДА, повідомив Ужгород.

Нагадаємо, на Закарпатті реалізовують проєкт "Розвиток інфраструктури у сфері туризму і рекреації Закарпаття, шляхом реставрації пам'ятки архітектури національного значення – Невицького замку (перша черга невідкладних робіт)", у ході якого розробляють цілий комплекс допоміжних туристичних атракцій. Серед них і аудіогід.

Перш за все аудіоекскурсії впровадять крім української мовами країн ближнього зарубіжжя: Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії. Ясна річ, будуть також англомовні екскурсії, мають намір перекласти їх і італійською. Загалом планують "ввести" 12 мов.

Однак, цікаво й те, що розробники думають над перекладом аудіогіда мовою хінді та китайською. Усе це має логічне пояснення: наразі беззаперечним є факт зростання в Ужгороді іноземного населення і вагома частина з них – носії мови хінді. А про кількість китайських туристів у Європі годі й казати: їх можна зустріти в будь-якому куточку, адже вони подорожують надзвичайно активно.

Нагадаємо, про Першу світову та 2 мільйони військових, що воювали на Закарпатті.

Читайте на ГК:В Закарпатській ОДА вручили по 10 тис. грн кожному 200-бальнику з області
Читайте на ГК:Як виглядає Невицький замок в середині літа з висоти (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Столична" молодь втілює в життя проєкт "Стріт-арт по-ужгородськи" (ВІДЕО)