1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Премія Духновича: в Мукачеві шукають митців на мистецьку премію в 240 тисяч

01.10.2019 10:09 Культура

З 1 жовтня розпочнеться прийом документів на здобуття Мукачівської міської премії імені Олександра Духновича 2020 року.

З 1 жовтня розпочнеться прийом документів на здобуття Мукачівської міської премії імені Олександра Духновича 2020 року.

Відповідно до рішення 62 сесії 7 скликання Мукачівської міської ради “Про затвердження Положення про Мукачівську міську премію імені Олександра Духновича (нова редакція)” від 26 вересня 2019 року №1513 з 1 жовтня по 30 листопада 2019 року включно триватиме прийом документів на здобуття Мукачівської міської премії імені Олександра Духновича 2020 року.

Загальний призовий фонд премії, яка присуджується щорічно, починаючи з 2017 року, у шести номінаціях: “Художня література”, “Педагогічна діяльність” “Літературознавство та публіцистика”, “Музично-виконавське мистецтво”, “Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво”, “Театральне мистецтво” становить 240 000,00 гривень, в тому числі і головна нагорода премії - Гран-прі, розмір якої 90 000,00 гривень.

Умови участі у конкурсі та перелік документів, що надаються претендентами на здобуття Мукачівської міської премії ім. О. Духновича у 2020 році.
На здобуття Премії, у відповідних номінаціях:
- “Художня література”
- “Педагогічна діяльність”
- “Літературознавство та публіцистика”
- “Музично-виконавське мистецтво”
- “Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво”
- “Театральне мистецтво”
висуваються нові оригінальні твори, роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх п'яти років.

При висуванні твору вказується його творець (автор, виконавець), колектив творців. До колективу авторів, виконавців не допускається включення осіб, які не є творцями цього твору.

Висувати кандидатів на здобуття Премії мають право:
- творчі спілки, громадські організації та об'єднання;
- трудові колективи;
- навчальні заклади;
- видавництва, редакції газет та журналів.

Кандидат може бути висунутий на здобуття Премії за відповідною номінацією лише за його згодою, збір та обробка документів і матеріалів щодо нього здійснюється також за його згодою.

Претенденти на здобуття Премії, згідно Положення, повинні особисто публічно презентувати номінований твір (роботу). Презентація проводитиметься в режимі он-лайн трансляції під час засідання комісії.
На здобуття Премії подаються:
- номінований твір (робота);
- лист-подання за підписом керівника організації, установи, що представляє твір або роботу на здобуття премії, до якого додаються:
а) розгорнута аналітична оцінка твору (роботи), якою мотивується його представлення на премію;
б) розгорнута творча характеристика автора;
в) анкета-заявка претендента (додаток до Положення про Мукачівську міську премію ім. О. Духновича);
г) фотокартка розміром 10 х15;
д) ксерокопія паспорта;
е) ксерокопії рецензій і відгуків.

Всі документи (матеріали з відображенням основних досягнень претендентів) подаються до відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради за адресою: 89600, місто Мукачево, площа Духновича Олександра, 2, каб. № 71 у двох екземплярах, а номінований твір (робота) у чотирьох примірниках. По закінченні конкурсу один екземпляр документів та один примірник номінованого твору залишаються у відділі культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради для архіву.

Детальніше з Положенням про Мукачівську міську премію ім. О.Духновича, умовами участі та переліком документів, які повинні надати претенденти на здобуття Премії можна ознайомитися на офіційному сайті Мукачівської міської ради за посиланням http://mukachevo-rada.gov.ua/ (розділи: Документи/рішення сесії міської ради та Культура).

Також напередодні дерево в Словаччині впало на групу дітей, одна дівчинка загинула.

Читайте на ГК:У Мукачеві госпіталізували жінку після ДТП
Читайте на ГК:Мукачівські танцюристи перемогли на Міжнародному конкурсі "Самоцвіти – Країна безмежних можливостей»
Читайте на ГК:"Придбав і зберігав гранати": підозрюваного мукачівця взяли під варту
загрузка...