1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

“Дружба без кордонів”: на Берегівщині відбувся традиційний фестиваль (ФОТО)

28.09.2019 21:25 0 Культура Автор: Голос Карпат
 

Традиційний фестиваль Берегівщини “Дружба без кордонів” на цей раз організували у селі Гут.

Відвідувачів чекала різноманітна культурна та спортивна програма.

На урочистому відкритті виступили: Gyurta Dániel, олімпійський чемпіон Угорщини з плавання, Szilágyi Mátyás, генеральний косул Угорщини в м. Берегово, Petruska István, голова Берегівської РДА, Sin József, голова районної ради та представники делегацій Угорщини та Трансільванії - говорили про те, що справжня дружба тільки міцнішає з роками. Головна мета святкування фестивалю - це міцна дружба та злагода між народами.

В культурній програмі виступили Nagy Anikó, солістка Обласної філармонії, Людмила Паламарчук (Берегово), народні танцювальні колективи села Гут, Малої та Великої Бейгані, народний гурт “Kokas” (Пийтерфолво, Виноградівщина), Beregszász Dixieland Band. Був організований молодіжний турнір з футболу серед 6-ти команд. Також відбулося відкриття виставки образотворчого мистецтва. Конкурс робіт школярів на кращу композицію “Золота осінь”. Проходив міжнародний бліц-турнір із футболу серед ветеранських команд із України, Угорщини та Румунії.

У змаганні приготування бограчу взяли участь 6 команд. Вони приготували більше 250 літрів смачної страви із свинини, говядини, баранини та козулі.

Нагадаємо, на Берегівщині відбувся V Міжнародний благодійний півмарафон.

Читайте на ГК:Посол Угорщини висловився про "сепаратистський район" на Закарпатті
Читайте на ГК:16 серпня навколо Берегова замкнеться "Скульптурний шлях" (ФОТО)
Читайте на ГК:На Берегівщині ліси захоплює дивний австралійський гриб "Пальці Диявола" (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах: