1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Одеські джазмени подарують ужгородцям свій музичний "Автопортрет"

25.09.2019 17:17 Культура

"Автопортрет" – програма з авторських творів, аранжувань і джазових стандартів.

26 вересня у рамках XI Міжнародного фестивалю органної  музики імені Наталії Висіч відбудеться концерт джазового тріо Олексія Петухова із Одеси. Цей колектив вже не вперше виступає на сцені Закарпатської обласної філармонії і завжди залишає по собі незабутнє враження. Цього разу Олексій Петухов (електроорган), Михайло Євтушенко (саксофон) та Андрій Гончаров (ударні) подарують слухачам свій «АВТОПОРТРЕТ» –  програму з авторських творів, аранжувань і джазових стандартів.

Ведуча – Ольга Донецька. Початок о 18.30.

Олексій Петухов – яскравий представник українського джазу, піаніст, композитор, аранжувальник, диригент джазового оркестру під орудою М.Голощапова, викладач фортепіано й імпровізації в Одеському училищі мистецтв і культури ім.К.Данькевича. Учасник безлічі фестивалів та музичних проектів в Україні та за її межами. Співпрацював із багатьма всесвітньо відомими джазовими виконавцями. Автор музики до спектаклю-мюзиклу «Конотопська відьма» (реж.Г. Ковтун). Творчі пріоритети – авторська музика переважно у форматі джаз-тріо, квартету й квінтету.Михайло Євтушенко – саксофоніст, композитор, бендлідер. Випускник найстарішого джазового факультету Європи (Університет музики й театрального мистецтва у м.Грац, Австрія). Співпрацює з провідними джазовими оркестрами Європи, зокрема Glenn Miller Orchestra, Graz Composers Orchestra, HGM Jazzorchester Zagreb, Rob Spelberg Jazz Orchestra та інші. Авторський альбом «Prayer», записаний виконавцем у складі Mike Ievtushenko Trio, здобув відзнаку «Альбом року» за версією Downbeat Jazz Magazine.

Андрій Гончаров – талановитий молодий виконавець на ударних інструментах, випускник Одеського училища мистецтв і культури ім.К.Данькевича. У складі джазового тріо Олексія Петухова вже вдруге виступить на сцені Закарпатської обласної філармонії.

Марія Коваль, Закарпатська філармонія

Нагадаємо, "Віллі Пап джаз-бенд" запалювали на пивному фестивалі у Мукачеві / ФОТО

Читайте на ГК:Ситуація із захворюваністю на ГРВІ та грип в Ужгороді стабільна
Читайте на ГК:Тарифи ще підстрибнуть: Ужгородводоканал (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпатська обласна філармонія запрошує на концерт пам'яті Етелли Чуприк
Стрічка