1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді відбувся творчий вечір незалежного арт проекту "Талановите Закарпаття"

07.07.2019 23:18 Культура

Вчора в Ужгороді відбувся творчий вечір незалежного арт проекту "Талановите Закарпаття" де взяли участь талановиті люди з усієї області та ділились з публікою своїми здібностями.

Вчора в Ужгороді відбувся творчий вечір незалежного арт проекту

Музика, вірші, картини, фотографія, випічка, нові знайомства та обмін досвідом, все це створило затишну атмосферу як між учасниками так і гостями вечора, адже всі творчі особистості об'єднані між собою спільною справою, творити і дивувати.

На заході були присутні учасники які працюють в різних напрямках мистецтва, зокрема:

неокласика (Мирослава Швах-Пекар), хіп-хоп, реп (Гоша Гашан, Анатолий Перов), фотографія (Catrin Kish), картини в стилі абстракції та сюрреалізму (Vitalij Dorosh), кондитерське мистецтво (Любов Керецман) , автор виконавець (Павло Янковський), поезія (Іванна Попович, Maryna Konopliova, Mariana Cherkes, Віталій Керестен, Марія Ханзерук).

Організатори проекту Анатолій Молнар, Роман Філяк та Аня Голян наголошують, що проект "Талановите Закарпаття" створений для популяризації творчої молоді Закарпаття, та знайомить публіку з новими творчими іменами нашого краю через творчі вечори та міні-фестивалі в яких можуть взяти участь діячі всіх видів мистецтв незалежно від віку.

Всі бажаючі можуть заявити про себе, написавши адміністратору групи за посиланням.

Нагадаємо, народний театр з Берегова підкорив всеукраїнську сцену.

Читайте на ГК:В Ужгороді дітлахи ледь не плавали в гігантських калюжах серед вулиці (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Расистський скандал на Закарпатті: на матчі Минай - Динамо підтримали поліцейського, який заарештовував Флойда (ФОТО)
Читайте на ГК:З'явилось відео з місця жорсткої ДТП на трасі перед Чопом (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська