1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

На Берегівщині організували традиційний фестиваль "Перец" (ФОТО)

07.07.2019 20:51 0 Культура Автор: Голос Карпат

 

У селі Астей, що на Берегівщині в 7-й раз організовують традиційний фестиваль «Перец».

Головна мета заходу, який проходить під назвою «Повернення до предків» заключається у приготуванні та випічці знаменитого Астейського переца, дотримання культурних та гастрономічних традицій і передачі знань молодому поколінню.

На захід запросили делегації сіл-побратимів із Угорщини та із Трансільванії. Виступаючі Нодь Ганна, голова села, Сіладі Матяш генеральний консул Угорщини у м. Берегово, Сестер Андраш, голова Закарпатської угорської туристичної ради, Галас Ласло, голова культурного відділу райдержадміністрації – говорили про важливість збереження історичних та культурних традицій, також збереження національних традицій народного мистецтва та гастрономії.

Під час святкового заходу відбулося урочисте відкриття новозбудованого спортивного майданчика зі штучним покриттям. Тут провели футбольний турнір за участі 12 команд. Діти мали можливість познайомитися з різними традиційними ремеслами. Багато молоді відвідало парк атракціонів.

На сцені виступали талановиті діти села Астей та сусідніх сіл. На захід з колоритною програмою приїхав танцювальний гурт «Атас» з Берегова. Угорський обласний драматичний театр презентував спектакль «Фіолетова акація».

Нагадаємо, народний театр з Берегова підкорив всеукраїнську сцену.

Читайте на ГК:У Закарпатському угорському інституті відбулось урочисте відкриття нового навчального року (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові волонтери розмалювали дитячу лікарню міста (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові відбулася вже традиційна зустріч угорських музикантів (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка