1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Збірник Віктора Марушки номінували на Обласну премію ім. Д.Задора у галузі музичного та виконавського мистецтва

04.07.2019 16:19 Культура Ексклюзив Голос Карпат

До репертуарного збірника для ансамблів (оркестрів) баяністів "Мелодії гармонік" увійшли музичні твори зарубіжних композиторів, опрацьовані та інструментовані В.І.Марушкою для викладачів та студентів.

До репертуарного збірника для ансамблів (оркестрів) баяністів

Віктор Іванович Марушка - директор Виноградівської дитячої школи мистецтв ім.Бели Бартока. Заслужений працівник культури України, член Національної Ліги українських композиторів, досвідчений педагог, музикант, диригент, аранжувальник-інструменталіст - визначна постать на теренах музичного мистецтва та культури рідного Закарпаття.

До репертуарного збірника для ансамблів (оркестрів) баяністів "Мелодії гармонік" увійшли музичні твори зарубіжних композиторів, опрацьовані та інструментовані В.І.Марушкою для викладачів мистецьких шкіл та студентів середніх та вищих мистецьких закладів 

Закарпатська обласна організація Національної Ліги українських композиторів подає репертуарний збірник В. Марушки "Мелодії гармонік" на здобуття Обласної премії імені Дезидерія Задора у галузі музичного та виконавського мистецтва (номінація "Музикознавство").

Нагадаємо, закарпатська співачка потрапила в страшну ДТП у Словаччині.

Читайте на ГК:На Виноградівщині у бусі, який віз заробітчан, виявили контрабанду (ФОТО)
Читайте на ГК:На Виноградівщині сталася моторошна ДТП: постраждалих забрала "швидка" (ФОТО)
Читайте на ГК:У с.Тисобикень на Виноградівщині зведуть протипаводковий локальний центр
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська