1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Збірник Віктора Марушки номінували на Обласну премію ім. Д.Задора у галузі музичного та виконавського мистецтва

04.07.2019 16:19 Культура Ексклюзив Голос Карпат

До репертуарного збірника для ансамблів (оркестрів) баяністів "Мелодії гармонік" увійшли музичні твори зарубіжних композиторів, опрацьовані та інструментовані В.І.Марушкою для викладачів та студентів.

Віктор Іванович Марушка - директор Виноградівської дитячої школи мистецтв ім.Бели Бартока. Заслужений працівник культури України, член Національної Ліги українських композиторів, досвідчений педагог, музикант, диригент, аранжувальник-інструменталіст - визначна постать на теренах музичного мистецтва та культури рідного Закарпаття.

До репертуарного збірника для ансамблів (оркестрів) баяністів "Мелодії гармонік" увійшли музичні твори зарубіжних композиторів, опрацьовані та інструментовані В.І.Марушкою для викладачів мистецьких шкіл та студентів середніх та вищих мистецьких закладів 

Закарпатська обласна організація Національної Ліги українських композиторів подає репертуарний збірник В. Марушки "Мелодії гармонік" на здобуття Обласної премії імені Дезидерія Задора у галузі музичного та виконавського мистецтва (номінація "Музикознавство").

Нагадаємо, закарпатська співачка потрапила в страшну ДТП у Словаччині.

Читайте на ГК:Кіно під відкритим небом: у Виноградівському парку Перені в ці вихідні відбудеться кінопоказ (АНОНС)
Читайте на ГК:До уваги мешканців Виноградова: у понеділок не буде води у мікрорайоні Корятовича
Читайте на ГК:У Виноградові провели флешмоб до Міжнародного дня миру (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка