1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Звітний концерт Ужгородського коледжу культури став святом талановитої молоді — соцмережі (ФОТО)

11.06.2019 19:49 Культура

Обласний центр живе враженнями від великої культурної події: соціальні мережі жваво обговорюють звітний концерт Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

Обласний центр живе враженнями від великої культурної події: соціальні мережі жваво обговорюють звітний концерт Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

Ось що пише відома майстриня поетичного слова Олена Пекар, інформує сайт УжККіМ

"Що у мене на думці? Ніяк не можу відійти від тих приємних вражень, які справили на мене, на глядачів звітний концерт Ужгородського коледжу культури. Такого переповненого залу театру я вже давно не бачила. Місць вільних не було навіть на балконі. Ми із Оксаною Цісар (Синьоокою) ледве знайшли, дякуючи І.В.Хланті. Це було свято душі. Настільки все гармонійно продумано, скомпоновано, відпрацьовано, що можна тільки уявити, який гігантський труд вкладено викладачами, хореографами, сценаристами, режисерами, художніми постановниками і всіма тими. хто причетний до цього свята. А це було грандіозне свято культури, свято талановитої молоді. Це був успіх всього колективу! Звітний концерт пройшов на високому ідейно-патріотичному рівні. Не тільки у мене, а й у багатьох присутніх у залі в деяких моментах виступали сльози на очах, коли співали "Цвіти, цвіти , черемшино...", або "Чуєш, брате мій". А яке хвилююче завершення концерту! Маленькі діточки, майбутнє України, і вся молодь, всі учасники свята, вийшли і заспівали, засвідчивши, що вони - діти України! І насамкінець. Коли вийшла на сцену молода, гарна талановита Наталія Шетеля, директорка закладу, коли виголосила своє заключне слово - це був майстер-клас ораторського мистецтва, культури мовлення! Гарна мова, мовлення, дана кваліфікована професійна оцінка, названо кожного поіменно, хто трудився для цього дійства, то відчувлося, що із таким керівником такого закладу буде зроблено багато для процвітання нашої культури, для виховання молоді, для розвою України. Із цим концертом можна виступати на міжнародних оглядах. Я впевнена, що так воно і буде! Успіхів вам! Творчих злетів!".

Нагадаємо, дитячий колектив з Мукачева отримав гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу "Зоряний бриз"

Читайте на ГК:На Закарпатті відновили курсування приміських "електричок" (РОЗКЛАД РУХУ)
Читайте на ГК:Закарпатські митники конфіскували автомобіль жителя Тернополя через приховану контрабанду
Читайте на ГК:В Ужгороді зросла кількість нових хворих на коронавірус
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська