1. Новини Закарпаття
  2. >

У столиці Угорщини презентували виставку картин української художниці (ФОТО)

16.05.2019 19:22 Культура

Відкрили експозицію надзвичайні та повноважні посли України та Болгарії Любов Непоп і Уляна Богданска.

Полотна художниці з Тернополя Олесі Гудими представили у резиденції посла Болгарії в Угорщині. Про це йдеться на сторінці посольства України в Угорщині у Facebook, що є співорганізатором виставки, інформує ЗІК.

У своєму вітанні посол Болгарії наголосила, що цей захід – знак солідарності та підтримки України.

Посол України в Угорщині Любов Непоп, розповідаючи про художницю, відзначила, що представлені на виставці картини надзвичайно глибоко відображають українську національну ідентичність, але водночас і містять у собі глибинні слов’янські корені, які поєднують також Україну з Болгарією.Водночас вона закликала іноземних партнерів і надалі залишатися солідарними з Україною у питанні відновлення її територіальної цілісності та миру, а також у питанні повернення на батьківщину всіх українців, які перебувають у російському полоні.

Олеся Гудима в 2003 році закінчила Львівський університет імені І. Франка та здобула фах журналіста, працювала у тернопільських виданнях. З 2007 року займається живописом. Творчості художниці властива експресивна манера письма з ефектною фактурою полотна, де багатий колорит поєднується з узагальненням і декоративністю. Її картини – емоційні, з характерними образами. Роботи Олесі Гудими зберігаються в приватних колекціях в Україні, Канаді, Франції, США, Німеччині, Англії, Вірменії, Іспанії, Польщі, Швейцарії.

Нагадаємо, як на Закарпатті відзначають свято вишиванки

Читайте на ГК:Вчені придумали, як зупинити випадіння волосся при хіміотерапії
Читайте на ГК:"Супер-Земля": вчені виявили воду на планеті, яка подібна до Землі
Читайте на ГК:"Не зворотні зміни": температура на планеті Земля піднімається швидше, ніж очікувалося, - вчені
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка