1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Хусті відбувся забір крові бригадою Закарпатської обласної станції переливання крові

20.04.2019 20:22 Культура

8 квітня на базі Хустського відділення переливання крові відбувся забір крові бригадою Закарпатської обласної станції переливання крові.

Слово «донор» походить від латинського «donare» — «дарувати». А донор крові нерідко своєю небайдужістю до долі інших дарує життя потребуючій людини. Кожен третій житель Землі хоча б раз у житті потребує переливання крові. Існують окремі категорії людей, які не можуть обійтися без донорської крові, повідомили в Хустській РДА.

Крім того, збір крові стимулює людський організм до запуску відновних процесів і відтворення крові, таким чином відбувається омолодження самого донора, а отже користь — двостороння.

За словами працівників установи, процедура триває півгодини: спочатку проводиться анкетування, потім забір крові з пальця на визначення рівня гемоглобіну та інших показників, опісля тестування в лабораторії та огляд у лікаря, потім, якщо всі показники в нормі, людину допускають до здачі крові.
Усім охочим долучитися до доброї справи повідомляємо, що здавати кров можна щодня з понеділка по п’ятницю на станції переробка донорської крові та її компонентів, яка знаходиться за адресою: м. Хуст, вул. Івана Франка, 113.

Закликаємо не бути байдужими та ставати донорами, адже краплина Вашої крові може врятувати чиєсь життя!

Нагадаємо, що закарпатці висловилися про головні дебати країни.

Читайте на ГК:«Туалетний» скандал на Хустщині: вбиральню забили дошками (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Інцидент із першокласником на Хустщині: мама хлопчика каже, що він лише забруднив взуття (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Хустщині першокласник впав у шкільний туалет (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка