1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Фестиваль національних театрів у Будапешті розпочнеться виставою берегівців

12.03.2019 10:00 Культура Ексклюзив Голос Карпат

Стартує дійство 25 і триватиме до 30 березня. За шість днів глядачі побачать вистави сербських, болгарських, хорватських, ромських, вірменських, словацьких, німецьких і грецьких театральних колективів

Стартує дійство 25 і триватиме до 30 березня. За шість днів глядачі побачать вистави сербських, болгарських, хорватських, ромських, вірменських, словацьких, німецьких і грецьких театральних колективів

“Нам дуже приємно вдруге поспіль надавати сцену Угорського Національного театру артистам різних народів,- заявив у понеділок на прес-конференції в Будапешті головний режисер і генеральний директор УНТ, наш земляк Аттіла Віднянський.- Ми з самого початку підтримували цю ідею і всіляко сприяємо розвитку національних театральних колективів.”

Держсекретар з питань релігійних та національних відносин Міклош Шолтес теж підкреслив важливість надання допомоги артистам національних театрів. В Угорщині проживають представники близько 20 національностей. Більшість з них мають власні творчі осередки, в тому числі сценічні. Політик запевнив, що уряд країни й надалі всіляко підтримуватиме їх. Протягом наступних місяців шістьом національним театрам буде виділено 110 мільйонів форинтів.

25 березня Закарпатський угорський драматичний театр на сцені Угорського Національного винесе на суд глядачів одноактну комедію за мотивами творів Антона Чехова, яку грають уже 22 роки поспіль. Це – один з найдавніших спектаклів колективу. У виставі, зокрема, зайняті провідні артисти театру  Жолт Трілл, Неллі Сюч, Ласло Товт, Йожеф Варга і Андреа Качур.

Нагадаємо, що театр з Берегова бере участь на фестивалі в Польщі.

Читайте на ГК:"Кольорові баки" палали на Берегівщині (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Бійка ромів у Берегові: подробиці
Читайте на ГК:Православні Берегова визначились як освячуватимуть пасхальні кошики на Великдень
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська