1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Берегові проходить Міжнародний фестиваль вина (ФОТО)

23.01.2019 23:20 0 Культура Автор: Голос Карпат

 

По рішенню ради рицарів Берегівського винного ордена святого Венцела у Берегові по 8 - 10 березня 2019 року проводиться  XVI. Міжнародний винний фестиваль.

Десять речей, чому ви повинні відвідати 8-10 березня XVI. Міжнародний Фестиваль Вина на Берегівщині.

1. Закарпатське виноградництво та виноробство має вісімсот річну традицію. Серед них, самий історичний винний регіон який зберігся це - Берегівський. В цьому регіоні розташовано більшість високоякісних виноградних плантацій.

2. Об’єднання виниробів Берегівщини, яка уторилася під час настання незалежності України, за минуле чверть століття провела успішну роботу у сфері відродження особливих для нашого регіону порід винограду, натуралізації процедури якісного, традиційного вино виготовлення, культури споживання вина та у просуванні європейської винної культури.

3. Заходи, які організовані Берегівським об’єднанням святого Венцела привертають тисячі відвідувачів. Завдяки їм вдалося відтворити такі звичаї, які служать не тільки збереженню традицій але ще й видовищні.

4. Ті, хто відвідають XVI. Міжнародний Фестиваль Вина на Берегівщині 8-10 березня, матимуть незабутні враження від маршу винних лицарів та винних дам, від приймання присяги нових винних лицарів та їхніх випробувань, а также відвідувачі можуть спостерігати за кращими концертними програмами місцевих та обласних груп із тематикою щодо збирання врожаю винограда.

5. По всій Європі та в інших місцях можна спостерігати формування появи нової системи цінностей. Кількість вимогливих споживачів вина росте. Розумітися на винах стає престижом. Так тримати! На Берегівщині можна познайомитися із цим захоплюючим світом ближче.

6. Під час смакування вин та спілкування з виноробами дає змогу отримати велику кількість інформації про цей благородний напій, її корисні властивості на організм, і про те, як нам благодарить Бога та природу за цей чудовий подарунок.

7. Якщо ви повернулися додому з винного фестивалю із, на ваш смак, найкращим вином, то ви маєте бути згодні з тим, що в компанії з келихом смачного вина, в колі сім’ї або друзів розповідати тутешні враження, найкраща комбінація.

8. Щоб отримати загальну картину про багатовікову виноробну діяльність місцевості, обов’язково повинні відвідати Берегівський музей, де вам розкажуть про традиційний процес переробки винограду, та про необхідні інстументи для цього процесу, де розкриють вам секрет, як став одним із головних історичних та популярних серед Центральної та Східної Європи місць Берегівський Винний регіон.

9. Берегівський фестиваль вина - це прекрасна можливість для створення нових відносин, дружб з виноробами, які в майбутньому можуть вам дати натхнення, щоб ви літом або ввосени знову відвідали цей чудовий край, який багатий та унікальний своїми  термальними басейнами, традиціональними угорськими кухнями, і де можна посмакувати різними сортами смачного Закарпатського винограду.

10. Не важливо скільки вам років, не важливо молоді ви або старі, запам’ятайте одну важливу життєву правду: життя дуже коротке для того, щоб ми пили погане вино, упомянути стару істину рицари Берегівського ордена святого Венцела.

Нагадаємо, що фестиваль на Берегівщині збере любителів свинських страв.

Читайте на ГК:У Берегові відкрили дитячий майданчик за гроші Будапешту (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Берегово готується відзначати День міста (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові до 10 років позбавлення волі засуджено місцевого чоловіка, який вбив знайомого
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus