1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Рахівські танцюристи здобули вісім призових місць на «ART DANCE 2019»

27.12.2018 10:19 Культура

15 грудня в Івано-Франківську проходив V Всеукраїнський чемпіонат хореографічного мистецтва «ART DANCE 2019».

В танцювальному марафоні взяло участь 20 сольних виконавців та 67 танцювальних колективів з різних куточків України. Головним суддею змагань на чемпіонаті був учасник проекту «Танці з зірками» – Женя Кот, а також до суддівської колегії увійшли інші відомі хореографи такі, як: Макс Леонов, Яна Жук-Цибульська, Катерина Шепеленко та засновники конкурсу Манкиш Світлана і Чобан Наталія.

Рахівщину на змаганнях представляли три хореографічні колективи Рахівського районного будинку дитячої та юнацької творчості : «Авангард» кер. Мамедова О.А., (м.Рахів), «Щастя» кер.Соловйова Д.І., та хореографічний колектив «Перлина» кер.Бех Г.Ю. (смт.Ясіня). Юні танцюристи зайняли вісім призових місць.

Переможцями стали :

Хореографічний колектив «Щастя» кер.Соловйова Д.І. (Срібний призер) з танцем «Чардаш».Хореографічний колектив «Щастя» кер.Соловйова Д.І. (Срібний призер) з танцем «Гуцулка».Хореографічний колектив «Щастя» кер.Соловйова Д.І. (Бронзовий призер) з танцем «Чікі-чікі».Хореографічний колектив «Щастя» кер.Соловйова Д.І. (Бронзовий призер з танцем «Малявка».Хореографічний колектив «Авангард» кер.Мамедова О.А,. (Бронзовий призер) з танцем «Аркан на сучасний лад» «FOLK DANCE».Хореографічний колектив «Авангард» кер.Мамедова О.А,. (Бронзовий призер) з танцем «Заманили» номінація «POP DANCE».Хореографічний колектив «Авангард» кер.Мамедова О.А,. (Бронзовий призер) з танцем «Танцю зі мною» номінація «DEBUT» вікова категорія kids (7-10 років).

Хореографічний колектив «Перлина» кер.Бех Г.Ю., (1 місце) з танцем «Пробудження».

Учасники танцювального колективу «Авангард», їх батьки та керівник висловлюють щиру подяку депутатському корпусу Рахіської міської ради за фінансову підтримку в надані транспортного засобу для перевезення учасників колективу.

Джерело: РБДЮТ

Нагадаємо, що з'явилися відео, на якому зафіксовані вандали котрі понівечили новорічно-різдв'яну фотозону на Іршавщині.

Читайте на ГК:У Мукачеві з’явиться музей авторських творів Володимира Микити
Читайте на ГК:У Мукачеві на День туризму освятять мед
Читайте на ГК:На Мукачівщині розпочали збирання картоплі в особистих господарствах (ФОТО, ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка