1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Невдовзі у Мукачеві розпочнеться прийом заявок на здобуття міської літературної премії ім. Юрія Мейгеша 2019

19.11.2018 09:55 Культура Ексклюзив Голос Карпат

З 1 грудня 2018 року розпочнеться прийом заявок на здобуття Мукачівської міської літературної премії ім. Юрія Мейгеша у 2019 році.

Слід зазначити, що цього року, з метою підтримки молодих авторів та заохочення їх до досягнень угалузі літературної творчості шляхом видання їх перших книжок, формат Премії змінений. 

Як раніше повідомили у місцевому Відділі культури,Премія присуджуватиметься молодим авторам найкращих рукописів творів (поезія, проза, драматургія, літературна критика, переклад), які проживають і працюють на території міста Мукачева. Вікова категорія: з 16 до 35 років (на момент подання конкурсної роботи). Переможцю присвоюється звання лауреата Премії, вручається диплом та сертифікат на премію у розмірі 10 000 (десять тисяч) гривень на видання збірки.

Прийом заявок з поданням відповідних документів, згідно розділу 3 “Умови участі у конкурсі, термін подання та перелік документів, що надаютьсяпретендентами на здобуття Премії” триватиме з 1 грудня по 31 грудня відповідного календарного року включно.

До участі в конкурсі на здобуття Премії подаються:

- конкурсні роботи обсягом від 30 до 100 сторінок для поезії та від 50 до 150 для прози, формат сторінки А-4, шрифт Times New Roman, кегль 12, міжрядковий інтервал 1. На сторінках повинна бути нумерація. Друкувати текст потрібно з однієї сторони аркуша. Рукопис необхідно помістити в картонну папку із зав’язками, після чого запакувати у конверт. Не потрібно скріплювати сторінки чи вкладати їх у файли.

- до розгляду не прийматимуться твори, що: друкувалися повністю або по частинах в книгах чи колективних збірках; розглядалися конкурсною комісією два роки підряд; несуть у собі заклики до насилля та принижують честь та гідність будь-якої людини; написані не літературною мовою, мають багато суржикових, грубих, лайливих слів, що не виправдані художньою необхідністю; оформлені неналежним чином.

- до рукопису твору необхідно додати: анкету-заявку претендента (додаток 1 до Положення про Премію); фотокартку розміром 10 х 15; електронний варіант рукопису на Flash-носієві (або надіслати на електронну пошту - v.cul@mukachevo-rada.gov.ua); рекомендації (за наявності); ксерокопію паспорта.

Всі документи подаються до відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради за адресою: 89600, місто Мукачево, площа Духновича Олександра, 2, каб. № 54. По закінченні конкурсу рукописи авторам не повертаються.

Робота комісії триватиме з 1 грудня по 30 квітня відповідного календарного року. Підсумкове засідання, під час якого прийматиметься рішення щодо визначення переможця, проводитиметься в режимі он-лайн трансляції.

Вручення Премії приурочується до Днів міста Мукачева (травень місяць) та проводиться під час засідання чергової сесії Мукачівської міської ради.

Детальніше з Положенням про Мукачівську міську літературну премію ім. Ю.Мейгеша, умовами участі та переліком документів, які повинні надати претенденти на здобуття Премії можна ознайомитися на офіційному сайті Мукачівської міської ради за цим посиланням.

Нагадаємо, у Мукачеві серед листопада розцвіла сакура.

Читайте на ГК:Мукачівці занепокоєні криміногенною ситуацією в місті (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Мукачівські муніципали за декілька днів склали штрафів на 181 815 гривень
Читайте на ГК:Про шкідливість вживання наркотиків інформували учнів Мукачівщини
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка