1. Новини Закарпаття
  2. >

В краї стартував міжрегіональний проект "ПрофіКемп"

26.09.2018 18:07 Культура

Організаторами виступив Закарпатський обласний центр зайнятості разом з Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та обласною бібліотекою для дітей та юнацтва.

За інформацією Першого кабельного, 26 вересня 2018 року, у Сваляві на базі районного будинку культури відбулося урочисте відкриття обласного масового профорієнтаційного заходу для учнівської молоді «Країна професій ПрофіКемп», організаторами якого є Закарпатський обласний центр зайнятості разом з Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та обласною бібліотекою для дітей та юнацтва. Участь в урочистостях взяли представники влади, закладів освіти, бібліотек, роботодавці, керівництво та фахівці служби зайнятості, учні 10-х класів загальноосвітніх шкіл області, всього близько 300 осіб.

«Сьогодні Закарпатський обласний центр зайнятості разом з соціальними партнерами відкривають профорієнтаційний проект для учнівської молоді під назвою «ПрофіКемп». Його мета – сприяти підвищенню професійного інтересу молоді до кар’єри в туристично-рекреаційній сфері; ознайомити школярів зі світом професій та спеціальностей в туристичній індустрії, які є перспективними та актуальними на сучасному ринку праці регіону», – зазначив директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич.

«Проект «ПрофіКемп» – це комплекс відкритих інформаційних, пізнавально-профорієнтаційних заходів спрямованих на професійне самовизначення учнівської молоді, який пов’язаний з туризмом – одним з важливих чинників економічного та соціального розвитку регіону», – відмітила начальник відділу організації профорієнтації Закарпатського обласного центру зайнятості Лариса Маргитич.

Урочистий старт розпочався з вітальних слів гостей, презентації проекту та 4 команд учасниць, кожна з яких представила певний туристичний регіон Закарпаття. Серед них: Рахівщина, Перечинщина, Свалявщина та Мукачівщина. Театралізована промоція та номери творчих колективів вдало доповнили свято. Ще до початку святкувань для школярів відбулася екскурсія по визначних місцях туристичної Сваляви та Ярмарок професій Закарпаття з майстер-класами від навчальних закладів та роботодавців Свалявщини. Урочисте відкриття завершилось обговоренням проекту «Профікемп». Учасники команд ділилися враженнями та цікавими ідеями розвитку самозайнятості.

До слова, міжрегіональний проект впроваджується у Закарпатській, Львівській, Рівненській та Херсонській областях.

Нагадаємо, що закарпатські експерти опрацювали понад сім тисяч проектів землеустрою з інших областей.

Читайте на ГК:У Будапешті зробили чергову скандальну заяву щодо видачі угорських паспортів на Закарпатті
Читайте на ГК:Допоможемо разом: маленький закарпатець, який бореться з раком, потребує допомоги
Читайте на ГК:Закарпатцям розповіли, як заощаджувати на електроенергії
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus