1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В мережі розповіли про військовий туризм на Закарпатті

19.01.2018 11:19 Культура

Військовий туризм (воєнний туризм, мілітарі туризм, зброярський туризм) - це різновид туризму, метою якого є відвідання місцевості, пов'язаної з військовими та воєнними діями.

Військовий туризм - це туризм на місцях боїв і історичних битв для всіх зацікавлених, а також для ветеранів і родичів загиблих воїнів, відвідання існуючих та історичних військових об'єктів і полігонів, бойових морських кораблів, підводних човнів, катання на військовій техніці, стрільба зі зброї на полігонах і в тирах, участь у військових навчаннях та маневрах, перебування на полігонах в якості глядачів - military tour, до таких також можна віднести і тури на відвідання воєнних концтаборів та в'язниць, повідомив Федір Шандор. Військовий туризм поділяють на такі підвиди:

- відвідування історичних місць і музеїв - військово-історичний туризм; в Закарпатті функціонує музей «Лінія Арпада», Верхня Грабівниця Воловецького району та бункери в музеї села Колочава Міжгірського району.

- стрільба з різних видів зброї, стрітбол чи пейтбол, відвідання магазинів зброї та ножів - зброярський туризм; найбільш поширений в містах Мукачево, Ужгород, Хуст та в активних туристичних зонах: Пилипець, Поляна, Шаян.

- життя в армійських умовах і участь у програмах військової підготовки, скаутинг, відвідання різних об'єктів і полігонів, катання на військовій техніці, польоти на військових літаках і вертольотах - мілітарі-туризм; активно розвивається в Ужгороді та Міжгірському районі.

- відвідування "гарячих" точок планети та місць бойових дій - воєнний туризм. На даний час в Закарпатті відсутній цей підвид військового туризму.

Найбільш динамічно розвивається військовий туризм у таких місцевостях Закарпаття як Воловецький та Міжгірський райони.

Читайте також: різдвяне онлайн-голосування у Виноградові .

Читайте на ГК:Рух трасою "Київ-Чоп" на Закарпатті знову відкрили (ФОТО)
Читайте на ГК:Офіційно: рух на трасі Київ - Чоп знов ускладнено
Читайте на ГК:Трасу розблоковано. Проїзд через Нижні Ворота вільний
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus