1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

З 1 лютого у Мукачеві починається прийом заявок на здобуття міської літературної премії ім. Мейгеша

17.01.2018 19:36 Культура

Премія, загальна сума якої складає 5 000 гривень, встановлена з метою підтримки місцевих майстрів пера та присуджується авторам найкращих творів,які проживають і працюють на території міста Мукачева.

Відповідно до Положення про щорічну міську літературну премію імені Юрія Мейгеша, затвердженого рішенням 32 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 30 жовтня 2017 року № 806 «Про заснування щорічної міської літературної премії імені Юрія Мейгеша – українського письменника, почесного громадянина м. Мукачева (нова редакція)», з 1 лютого 2018 року розпочинається прийом заявок на здобуття щорічної міської літературної премії імені Юрія Мейгеша. 

Премія, загальна сума якої складає 5 000 (п’ять тисяч) гривень, встановлена з метою підтримки місцевих майстрів пера та присуджується авторам найкращих творів (поезія, проза, драматургія, дитяча література, критика, переклад), які проживають і працюють на території міста Мукачева.

Висувати кандидатів на здобуття Премії мають право: трудові колективи, творчі спілки, громадські організації та об'єднання, видавництва, редакції газет та журналів. На здобуття Премії висуваються твори, опубліковані у завершеному вигляді протягом останніх трьох років і стали відомими громадськості не пізніше як за два місяці до подання. При висуванні твору вказується його творець (автор), колектив творців (авторів) у складі не більше трьох осіб. До колективу авторів, не допускається включення осіб, які не є творцями цього твору.

На здобуття Премії подаються матеріали з відображенням основних досягнень претендентів, конкурсні роботи у завершеному вигляді (відповідно до п. 4 Положення) до відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради терміном до 1 березня 2018 року за адресою: 89600, місто Мукачево, площа Духновича Олександра, 2, каб. № 54.

До 15 березня через місцеві засоби масової інформації комісія по присудженню премії проінформує громадськість про кандидатури претендентів на здобуття премії та термін обговорення.

З Положенням про щорічну міську літературну премію імені Юрія Мейгеша можна ознайомитись на сайті Мукачівської міської ради.

Нагадаємо,поетесу з Тячівщини відзначили Міжнародною літературною премією.

Читайте на ГК:Мукачівці звернулись до правоохоронців щодо вирубки дерев на набережній у середмісті (ФОТО)
Читайте на ГК:Завтра, 25 листопада, пройде фінал Ліги чемпіонів Закарпаття 2018 (АНОНС)
Читайте на ГК:Мукачівець у власній оселі зберігав наркотики
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus