1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Єдиний журнал на русинській мові “Отцюзнина” запрошує до передплати / ФОТО

30.11.2017 13:02 0 Культура Автор: Голос Карпат

 

Журнал виходить щоквартально і коштує всього 34,2 грн при річній підписці.

Вийшло з друку уже шість випусків журналу “Отцюзнина”. Наразі це єдиний журнал на русинській мові, який буде цікавий широкому колу як сучасних закарпатців, так і численної діаспори. У кожному номері творчий колектив під керівництвом Юрія Шиповича висвітлює місцеві традиції, культуру, поезію, історію та етнографію, маловідому інформацію про видатних постатей минувшини рідного краю.

Через це видання ми прагнемо подавати образ русина не тільки як людини інтелігентної, обізнаної з духовною, історичною спадщиною, але й успішного менеджера, нашого сучасника, який звик покладатися на власні сили, - розповідав раніше Голосу Карпат власник журналу Михайло Чухран.

“Отцюзнина” висвітлює також громадську діяльність Закарпатського обласного науково-культурологічного товарства  ім. О.Духновича. Журнал внесено до Державного реєстру друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств.

Замовити собі та близьким єдиний журнал на русинській мові “Отцюзнина” можна за передплатним індексом 97877. Вартість річної передплати на щоквартальник — 136 грн. 80 коп. (34 грн. 20 копійок за примірник при річній підписці).

Із питаннями і пропозиціями звертайтеся за контактами: тел. +38050 869 95 79 та емейл yrscyll@i.ua

Нагадаємо, раніше Голос Карпат записав відеоінтерв’ю з Михайлом Чухраном про презентацію журналу “Отцюзнина” в Ужгороді / ДИВІТЬСЯ ВІДЕО.

Читайте на ГК:Заріна Данов з Виноградова готується до операції в Туреччині (ФОТО)
Читайте на ГК:Виноградівські правоохоронці розшукали підозрюваного в грабежі перечинця
Читайте на ГК:Відстрілялись: виноградівські резервісти вдосконалювали навички стрільби (ФОТО)
Стрічка
Система Orphus