1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті видали перший в Україні словник невідмінюваних у мові іменників

21.11.2017 Культура

Подано близько 10 000 словникових одиниць – загальних назв і власних найменувань географічних об’єктів, а також вказівки щодо наголошення, граматичних форм, значення та походження цих одиниць.

«Словник невідмінюваних в українській мові іменників» уклали доктор філологічних наук, заслужений професор УжНУ, професор Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ, академік АН ВШ України, заслужений працівник освіти України Михайло Сюсько та його дочка кандидат філологічних наук, доцент кафедри журналістики УжНУ Ярослава Шебештян.

Книга побачила світ у видавництві «Ґражда» та рекомендована до друку навчально-методичною комісією вченої ради Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ. Укладачі присвятили 260-сторінкову працю нині, на жаль, уже покійній «дорогій нашій матері і дружині Раїсі Василівні Сюсько з глибокою повагою і вдячністю за турботу і прихильність та у зв’язку з 80-річчям з дня її народження».

Рекомендують «Словник невідмінюваних в українській мові іменників» «широкому колу читачів – від мовознавців, які фахово опікуються відповідною тематикою, інших професійних мовців (викладачів, журналістів, піарників, учителів та ін.) до всіх, хто так чи інакше цікавиться мовою, дбає про власну культуру мовлення, шанує слово як феномен національної сутності», - повідомив Медіацентр УжНУ.

Читайте на ГК:До уваги закарпатців: 21 листопада також відзначатимуть День Десантно-штурмових військ
Читайте на ГК:На Міжгірщині лікують хижих птахів, які постраждали від контрабандистів / ВІДЕО
Читайте на ГК:Новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода 21 листопада 2017 року
Читайте на ГК:В Баранинській ОТГ відбулася перша сесія сільської ради
Читайте на ГК:Закарпатські ювенали завітали до ужгородських школярів
Читайте на ГК:Видавництво Валерія Падяка: прийшов час по-новому вивчати історію України
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus