1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті видали перший в Україні словник невідмінюваних у мові іменників

21.11.2017 23:16 Культура

Подано близько 10 000 словникових одиниць – загальних назв і власних найменувань географічних об’єктів, а також вказівки щодо наголошення, граматичних форм, значення та походження цих одиниць.

«Словник невідмінюваних в українській мові іменників» уклали доктор філологічних наук, заслужений професор УжНУ, професор Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ, академік АН ВШ України, заслужений працівник освіти України Михайло Сюсько та його дочка кандидат філологічних наук, доцент кафедри журналістики УжНУ Ярослава Шебештян.

Книга побачила світ у видавництві «Ґражда» та рекомендована до друку навчально-методичною комісією вченої ради Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ. Укладачі присвятили 260-сторінкову працю нині, на жаль, уже покійній «дорогій нашій матері і дружині Раїсі Василівні Сюсько з глибокою повагою і вдячністю за турботу і прихильність та у зв’язку з 80-річчям з дня її народження».

Рекомендують «Словник невідмінюваних в українській мові іменників» «широкому колу читачів – від мовознавців, які фахово опікуються відповідною тематикою, інших професійних мовців (викладачів, журналістів, піарників, учителів та ін.) до всіх, хто так чи інакше цікавиться мовою, дбає про власну культуру мовлення, шанує слово як феномен національної сутності», - повідомив Медіацентр УжНУ.

Читайте на ГК:Сильний вітер залишив без електроенергії 81 населений пункт області
Читайте на ГК:Сьогодні на Закарпатті очікується до 12°С морозу
Читайте на ГК:До уваги водіїв: на Закарпатті очікується ожеледиця
Читайте на ГК:Новини Закарпаття, Ужгорода та Виноградова 17 березня 2018 року
Читайте на ГК:Вітаємо з днем народження (17 березня для закарпатців і всього світу)
Читайте на ГК:На Закарпатті стартує масштабна акція з посадки дерев
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus