1. Новини Закарпаття
  2. >

Видавництво Валерія Падяка: прийшов час по-новому вивчати історію України

21.11.2017 18:42 Культура

Коли Україна прощається зі своїм підімперським минулим,обирає європейські орієнтири та будує нове суспільство,прийшов час розпрощатися зі старими стереотипами та по-новому оцінити свою історію.

Іншими словами, є Нова Україна, прийшов час для Нового українця.

Щойно ужгородське «Видавництво В. Падяка» випустило загальнодержавний тираж унікальної історичної праці американського науковця, широко відомого в Україні та світі фахівця, одного з найбільш цитованих серед істориків сучасності знавця української історії проф. Павла Роберта Маґочія, завідувача кафедри українських студій Торонтського університету.

Огрядненьке видання «Україна: Історія її земель та народів» (Ужгород, 2017, 836 (!) стор.) надає читачу можливість неупередженого погляду на формування української державності, яка немислима без її національних громад. Вони є інтегральною частиною українського суспільства. Отже, не лише українці, але й представники інших національностей – росіяни, кримські татари, поляки, греки, карпатські русини, вірмени, угорці, румуни, євреї тощо – у кордонах сучасної України є носіями української державності. Вони повноправні члени цього суспільства, а не лише «меншини», яких українці змушені терпіти на «своїй» землі.

Книжку вже замовили та розпочали продаж майже п’ятдесят книгарень в Україні. Що показово, до провідних книгарень в Україні, таких як у Львові (чотири книгарні) чи у Києві (12 книгарень), чи Івано-Франківську, Тернополі, Вінниці, Луцьку, Дніпрі, Запоріжжі тощо, приєдналися книгарні Одеси, Сум та Харькова; аж нарешті – книгарня у відродженому м. Слов’янськ Донецької області.

Вартує, щоб цю книжку прочитали також українські політики, громадські діячі, державні та партійні лідери. Між тим, у першу чергу, автор адресує її українській молоді та студентству. 

Нагадаємо, Валерій Падяк: Живі русини – запорука демократичного та європейського майбутнього України.

Читайте на ГК:Сьогодні на Закарпатті очікується до 27°С тепла
Читайте на ГК:Священик розповів про святині на Закарпатті (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Міністр назвав зарплату, яка зупинить виїзд українців на заробітки
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus