1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Мукачеві відбудеться поетично-музичний експромт "Рапсодія душі"

04.11.2017 11:05 Культура Ексклюзив Голос Карпат

Подія пройде сьогодні, 4 листопада, в інтернет-центрі Мукачівської міської центральної бібліотеки ім. О. Духновича.

Під час заходу в Мукачеві презентують збірку поезій "Посвята жінкам" поета, блогера, актора театру-студії «Сьоме небо», члена ГО «Гармонія» Юрія Прокопенко.

Початок о 16.00 год. к.ч.

Збірка поезій Юрія Прокопенка «ПОСВЯТА ЖІНКАМ» була видана накладом у 200 примірників і пізніше до-видана у кількості 50 примірників видавництво «ТВОРИ». Передмову до збірки написали: Тетяна Павлівна Че́реп-Перога́нич — українська поетеса, прозаїк і журналіст, член Національної спілки письменників України, Національної спілки краєзнавців України. Засновник, головний редактор веб - порталу «Жінка – Українка» та Валенти́на Петрі́вна Сторожу́к (Буздиган) — поетеса, прозаїк, дитяча письменниця, фольклористка, краєзнавець. Член Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України. Заступник головного редактора журналу «Вінницький край».

Збірка поезій Юрія Прокопенка «ПОСВЯТА ЖІНКАМ» - це бажання автора з нагоди свята Весни подякувати всім жінкам – за світло душі, щирість материнства, вірність серця, уміння любити, надихати, берегти, піклуватися і підтримувати.

Довідково:
Прокопенко Юрій Афонович. Народився у м. Вінниця 11.05.1975 року. У 2010 році за свої поезії отримав ГранНародився у м. Вінниця 11.05.1975 року.-прі на конкурсі «Повір у себе» м.Вінниця. Автор збірки поезій «Лист на ветке» (2014р.), упорядник і співавтор збірки патріотичної лірики «ЗАХИСНИК – ПОВЕРТАЙСЯ ЖИВИМ» (2015р.), збірки «НАПРОЛОМ» (вірші та проза 2015 р.), та збірки поезій «ПОСВЯТА ЖІНКАМ» (2016р.). Переможець поетичного батлу всеукраїнського фестивалю «Підкова Пегаса» (2017р.). Друкувався у альманахах «Вінницький край», «Підкова для носорога», «БАРВИ» та «Вінницький альбом». Активний учасник проектів «Поезія без купюр», «ЧИТАЙ МІСТО», «TRAmART» та творчого об'єднання «Дім поета» м.Вінниця. 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus