1. Новини Закарпаття
  2. >

Стрічка закарпатського режисера - у топ-50 українських фільмів за версією IMDb

27.10.2017 19:34 Культура

Документальний фільм В’ячеслава Бігуна «Серце мами Гонгадзе» увійшов до топ-50 українських фільмів за версією найбільшої світової кінобази IMDb.

До провідної сотні фільмів входять ще дві стрічки режисера: художній фільм – екранізація оповідання О. Довженка «Мати. В ім’я мільйонів» та «Дума про сина» – самодостатня стрічка, витяг із другої частини повнометражного фільму про Лесю Гонгадзе.

Міжнародна кінобаза IMDb – найбільше, найпопулярніше та найавторитетніше джерело з кіновиробництва та контенту з місячною аудиторією 250 млн унікальних відвідувачів. Станом на 2017 рік база містить систематизовані записи про більше ніж чотири мільйони фільмів, з яких близько 1500 – українські. Окрім «Серця мами Гонгадзе», до найбільш популярних українських стрічок, входять такі, з-поміж інших, як-от «Битва за Севастополь», «Плем’я», «Російський дятел», «Гніздо горлиці» та «Майдан».

За попередньою інформацією львівська прем’єра фільму планується на кінець листопада.

В’ячеслав Бігун – кінематографіст і вчений-юрист, родом із Закарпаття. Навчався й працював у провідних університетах і наукових установах світу. Кандидат юридичних наук, магістр кіномистецтв. Автор більше 500 публікацій, а також близько 20 фільмів, які за останні роки мали більше 100 показів у 29 країнах і удостоєні близько 30 нагород. 

Нагадаємо, чехи хочуть зняти новий фільм про Миколу Шугая на Закарпатті.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus