1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Мукачеві помер Заслужений вчитель України

30.09.2017 18:54 Культура

Сьогодні не стало відомого педагога, Заслуженого вчителя України, людини, яка більше 40 років присвятила своє життя вихованню молодого покоління – Локкер Олени Василівни.

Життєва дорога Олени Василівни розпочалася 12 лютого 1940 року в селі Нове Давидково Мукачівського району, в робітничо-селянській сім’ї. У 1947-1954 роках навчалась у місцевій школі. З 1954 по 1958 роки – у Мукачівському педучилищі. Саме тут, в стінах педучилища, вона познайомилась зі скрипкою, котра стала її вірним супутником назавжди.

Незмінним місцем роботи Локкер Олени Василівни була Мукачівська ЗОШ №20, де вона пропрацюювала з 1958 по 2001 роки. За цей час вона виховала не одну сотню учнів, серед яких – і чимало відомих особистостей, які прославили Мукачево на усю Україну та світ, повідомляє PMG.

Крім того, протягом десятків років Олена Василівна керувала хором молодших класів школи №20, який незмінно ставав призером міських та обласних олімпіад художньої творчості школярів. А своїм голосом – сопрано, вона завжди зачаровувала слухачів, адже співала у складі тріо та вокального ансамблю в міському будинку культури, в капелі вчителів. 

У 1969 році Олена Василівна Локкер стала відмінником народної освіти; у 1981р. – старшим вчителем. А у 1984 році вона стала ветераном праці, Заслуженим вчителем Української РСР.

Протягом свого життя вона виховала двох доньок та чотирьох онуків.

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus