1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Ужгороді показали «Межу» / ФОТО

20.09.2017 15:33 0 Культура Автор: Голос Карпат

 

В Ужгороді відбулась фінальна виставка у рамках проекту "Межа".

 П'ять українських митців показали свої роботи, що народилися під час участі в мистецькій резиденції в Ужгороді. Проекти пройшли шлях від дослідження міста, занурення у контекст соціального, мистецького та економічного життя Ужгорода – до перетворення у фізичну форму – сам твір мистецтва. В своїх роботах митці намагалися знайти точки дотику між Сходом та Заходом.

Свої роботи представили: Альбіна Ялоза, Анна Кахіані, Даня Ковач, Даша Подольцева, група «ТхТ» (Валерія Тарасенко, Станіслав Толкачов та Олександра Халепа), Oleksandr McQuarz, дует "Krolikowski Art". Кураторами проекту є Женя Кулеба та Алевтина Кахідзе. 

Мистецький проект «Межа» виник, щоб знайти та розібратися у протилежних «світоглядних» позиціях та поглядах на події жителів Сходу та Заходу. Митці досліджували брак діалогу між людьми з різних частин України та між поколіннями загалом. Проходив проект у форматі короткострокових резиденцій заради діалогу із жителями віддалених міст України — Слов'янська та Ужгорода на тему самого поняття «межа». У резиденціях створювали умови, за яких люди визначали свої межі та говорили про них. Така резиденція – це експеримент, дослідження та набуття досвіду. Головною метою проекту була спроба відповісти на питання: Що є межею? Якщо говоримо про межу, то чи потрібно її перетинати? Що буде, якщо відмовитись від межі? Кожен із митців дав свої відповіді на запитання та відобразив своє бачення поняття «межа». 

Нагадаємо, в мережі оприлюднили програму святкування Дня Ужгорода.

Читайте на ГК:На Закарпатті зменшилось число неплатників аліментів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді плели купальські віночки під зливою
Читайте на ГК:Водолазам приготуватися: в Ужгороді знову затопило сумнозвісний переїзд (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus