1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Ужгороді охочим пропонують конкурсно розповісти у світлинах про проведене літо

30.08.2017 17:34 Культура

Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН" продовжує традицію розпочинати новий навчальний рік фотовиставкою та оголошує фотоконкурс «Як я провів літо».

Твір на таку тему з давніх давен пишуть школярі у перші дні вересня. Організатори ж пропонують поділитись спогадами про літо за допомогою світлин. Жанрових обмежень немає - це може бути портрет, пейзаж, натюрморт. Головна умова - тепле, сонячне, емоційне фото з літнім настроєм.

Умови:

1. До участі у Фотоконкурсі допускаються професійні фотографи та фотолюбителі. Від одного учасника приймається не більше 3-х робіт.

2. До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів без обмежень. Фото повинно бути зробленим літом 2017-го року.

3. Приймаються фотографії в електронному вигляді розміром 30х45 см, 300 dpi, формат - JPG. (Можливий також квадратний формат 30х30 см)

Зображення повинно бути без полів, псевдопаспарту, рамок і надписів.

Роботи надсилати на електронну пошту yads@online.ua до 11 вересня 2017 року включно.

У листі необхідно вказати назви робіт, прізвище, ім’я, по батькові автора, місце проживання, контактний телефон. У темі листа обовʼязково вкажіть: «Як я провів літо».

4. До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, пропагують погані звички (алкоголізм, наркоманію, тютюнопаління).

5. Фотографії, які не відповідають зазначеним у цьому Положенні вимогам, не розглядаються.

6. Оргкомітет залишає за собою право публікації робіт з виставки в періодичних виданнях (в тому числі й електронних, без виплати гонорару), а також їхнє розміщення на електронних носіях та в Інтернеті з некомерційною метою (із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи) і експонування з метою популяризації Фотоконкурсу.

7. Кращі, на думку журі, роботи будуть надруковані за кошти організаторів та розміщені на фотовиставці в приміщенні Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН". Автори найкращих робіт будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Відкриття фотовиставки – 16 вересня в рамках свята відкриття навчального року "ПАДІЮНу".

Нагадаємо, закарпатські художниці представили у Тернополі свою «Верету».

Читайте на ГК:В мережі розповіли історію корабля Угорського королівства, названого на честь Ужгорода (ФОТО)
Читайте на ГК:Через дощ в Ужгороді залило водою приміщення лікарні (ФОТО)
Читайте на ГК:На набережній Ужгорода можна збирати гриби (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus