1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Ужгороді презентували книгу про минуле Закарпаття /ФОТО

21:20, 27 Жовтня 0 Культура Автор: Голос Карпат

 

В Ужгороді відбулась презентація книг Олександра Фадєєва «Долітописна історія України», Василя Слапчука «Поміж світів і сяяння світів» та Світлани Єременко «Терикони під літаком».

Новинки презентував директор видавництва «Український пріоритет» Володимир Шовкошитний. За словами видавця, науково-популярне дослідження «Долітописна історія України» ставить з голови на ноги всю історіографію Східної Європи, Євразії а відтак – всього Світу з часів Чорноморського потопу до Київської Русі.

«Хто такі трипільці й куди вони зникли? Хто створив Гіперборею? Хто такі арії? Хто такі скіфи? Звідки вони взялися на нашій землі й куди поділися? Хто такі неври, кіммерійці, гети, масагети, фракійці, кельти, анти, алани, гелони, дуліби, кривичі, роксолани, руси, варяги, склавини? Хто кому старший брат поміж слов’ян і яке відношення мають до них нащадки андрофагів – так звані «русскіє». Закарпаття в цій історії – в епіцентрі найважливіших подій», - зазначив Володимир Шовкошитний.

Роман Василя Слапчука «Поміж світів і сяяння світил» - «неймовірна історія учасника кількох «гарячих точок», крутого мачо, який з однаковим успіхом міг би стати доктором фізико-математичних наук, або ж першокласним кілером, проте вибрав Жінку… Історія кохання, в якому немає місця обом, хтось мусить загинути», - йдеться в анотації до книги.

Третя книга – вражаюча правда про Донбас напередодні війни з Росією, про долю жінки в тих умовах, про щастя залишатися собою попри будь-які обставини – «Терикони під літаком» Світлани Єременко.

333

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus