1. Новини Закарпаття
  2. >

Український фольклор представили в найбільшому мистецькому палаці Будапешту / ВІДЕО

18.10.2016 0 Культура

Понад два роки угорський фольклорист Міклош Бот подорожував селами України відшукуючи і записуючи народні пісні. Каже українська пісня – це унікальне явище, яке за всяку ціну треба зберегти.

За два роки фольклорист побував в 6-ти областях України. Переважно в центральній та південній частині. Найбільше пісень записали на Полтавщині. Фольклорист каже, що там живуть найбільш співочі люди. На концерт в угорську столицю Міклош привіз і 12-тьох українських співаків з народу,повідомляє .

Для українських артистів з народу подорож до Будапешту хвилююча. Кажуть їм звичніше виступати у невеликих сільських клубах. Ще тиждень тому вони порались по господарству. А вже сьогодні останні приготування перед великим концертом. Співати українське – мають за честь.

Українську музику в Будапешті зустріли оплесками. Місцеві зізнаються, про нашу культуру знали не багато, та тепер відкрили для себе автентичну українську музику.

На цьому проект « Таємнича Україна» Міклош не завершує. Вже збирається в наступну експедицію. Переконує український фольклор заслуговує аби його зберегли і не забули, бо поки це найколоритніше, що він чув в своєму житті.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus