1. Новини Закарпаття
  2. >

Всеукраїнська "Червона рута" відкрила нові імена на Закарпатті

10.10.2016 Культура

У приміщенні Закарпатського облмуздрамтеатру ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв відбувся обласний відбірковий конкурс XV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики "Червона Рута".

Спільно з дирекцією фестивалю, підготовкою та проведенням відбіркового конкурсу займались фахівці управління культури Закарпатської облдержадміністрації та Закарпатського обласного організаційно-методичного центру культури.

Прослухавши 20 конкурсантів (солістів і гуртів) з усієї області, журі обрало переможців, котрі й представлятимуть наш регіон на всеукраїнському рівні у фіналі "Червоної рути", що відбудеться в одному з великих міст України вже наступного року.

Крім того, частина конкурсантів потрапила до "резерву". Це означає, що до кінця цього року хтось із "резервістів" може теж бути відібраний до фінальних змагань.

Отож, переможцями в жанрі "популярна музика" стали: студентка Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника Вікторія Колосова, учень ЗОШ І-ІІ ст. с.Ільниця Богдан Білозір, учениця Сокирницької дитячої школи мистецтв Хустського району Ліля Тудовші й учениця Сокирницької дитячої школи мистецтв Хустського району Марина Фреган.

У жанрі "акустична музика" лідирував неодноразовий переможець відбіркових конкурсів та дипломант Всеукраїнського фестивалю "Червона рута" в попередні роки – Роман Кинів.

Номінація "український автентичний фольклор" цьогоріч, на жаль, не була представлена,повідомляє Закарпатський обласний організаційно-методичний центр культури.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus