1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді відкрили виставку Володимира Черепані / ФОТО

28.09.2016 09:50 0 Культура Автор: Голос Карпат
 

В арт-центрі «Галерея ІЛЬКО» відбулось відкриття ретроспективної виставки закарпатського художника Володимира Черепані під назвою "За річкою у затінку дерев".

Експозиція налічує понад пів сотні робіт, виконаних у різних жанрах та на різних етапах творчості художника. Частина робіт знаходиться у приватних колекціях. Велику частину робіт складають натюрморти з квітами, пейзажі та портрети.

ЧЕРЕПАНЯ ВОЛОДИМИР ПАВЛОВИЧ (1965 - 1996). Народився 6 січня 1965 року в Мукачеві Закарпатської області. У 1985 році закінчив відділ художньої кераміки Ужгородського училища прикладного мистецтва. У 1985 році він кілька місяців працював художником-декоратором в Закарпатському обласному українському музично-драматичному театрі. На зламі 1980-х творча активність художника набирає стрімких обертів. Лише за десять років творчості художник встиг написати понад 300 робіт, напрацювати свої «періоди», характерний живописний стиль та велику кількість нереалізованих ідей у ескізах. У 1993 році став членом Національної Спілки художників України.  Помер 1996 року в м. Ужгород Закарпатської області.

Читайте на ГК:Голлівудську зірку Жана-Клода Ван Дамма неочікувано побачили на Закарпатті (ФОТО)
Читайте на ГК:“Та бо вона вобще висить”: відомо, куди поспішали поліцейські з сиренами в Ужгороді (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Кожен символ як оберіг: художниця із Закарпаття створює шеврони та маски-обереги для захисників (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська