1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Берегові відкрилась фотовиставка “Закарпаття твоїми очима” / ФОТО

18:24, 31 Липня 0 Культура

 

Організував її молодіжний осередок КМКС. Це друга така експозиція. У першій взяли участь 55 молодих фотографів, яка надіслали на відбір понад 160 світлин.

На нинішній, другий за ліком, конкурс надійшло значно менше робіт – 55 чотирнадцятьох авторів.

Виставку відкрив голова МО КМКС, сільський голова Перехрестя Іштван Добша.

“Причина нижчої кількості надісланих на конкурс світлин, найімовірніше, полягає у визначеній тематиці – “Соціальне фото”,- каже Голосу Карпат молодіжний лідер.- Адже зазнімкувати соціальну подію чи явище важче, ніж виготовити іншу, незаангажовану певною проблематикою світлину.”

Складніше було працювати і професійному журі, до складу якого входили знаний фоторепортер, лауреат багатьох престижних виставок Ласло Вейг з Будапешта, закарпатський фотомайстер Андраш Маков та берегівчанин Ласло Шютев. Про це говорив на відкритті один з них – Андраш Маков. Зрештою, перше місце за соціальну світлину “Де знаходжуся?” вирішили присудити 18-річному Матею Сабову з Тисашаламона. “Срібло” дісталось Агнесі Баратей за серії світлин “Мої батьки за роботою”, “Очима дітей” та “Весільний народ”. Третього призера голосуванням обирали користувачі соціальної мережі Фейсбук. Їх симпатії завоювала Болгарка Барта, яка прийшла на нагородження разом з танцюристом популярного гурту з Пийтерфолви “Кокош Бондо” Каролєм Кокошем-молодшим.

Іштван Добша вручив призерам відповідні відзнаки.

Привертали увагу й інші виставлені роботи. Жолт Рущак запропонував глядачам цікавий портрет жебрачки, Тімеа Шрек поділилась “Сімейною ідилією”, а Габор Гомокі – “Усмішкою”, Моніка Гайдош розповіла про “Люблячого господаря” тощо.

“Своїми фотовиставками намагаємось долучити молодь до розуміння проблем минулого, сьогодення й майбутнього,- акцентував у вступному слові Іштван Добша.- Сподіваємось: таким чином підштовхнемо юнь замислитись над тим, що необхідно робити, аби наше життя стало більш гідним.”

Читайте на ГК:В Мужієві на Берегівщині археологи проводили розкопки всередині руїн середньовічної церкви
Читайте на ГК:В області розпочався другий тур програми "Чисте Закарпаття"
Читайте на ГК:На Берегівщині затримали чотирьох нелегалів з Індії
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus