1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Закарпатський художник Василь Свалявчик отримав звання народного художника України

07.07.2016 Культура Ексклюзив Голос Карпат

У будь-які пори року художник з Ужгорода Василь Свалявчик постійний гість Міжгірщини.

Звісно, сюди його манить незбагненна мальовнича краса, яку він витончено відображає на полотнах і вони по праву відносяться до розряду шедеврів. Василь Петрович визнає, що його творчі путівці справді найчастіше пролягають у верховинський край, який передусім своєю чарівністю додає йому наснаги і настрою у роботі, що саме ця глибинка – основна його творча лабораторія. Тут за своїх частих приїздів встиг познайомитися з багатьма місцевими людьми, які стали його друзями.

Громадське об’єднання спілки художників “Карпатські кольори”, членами якого є здебільшого міжгірські майстри пензля і керує осередком його засновник-синевирець Василь Шиндра, висунуло заслуженого художника України В. П. Свалявчика на здобуття вищого звання – народного художника України, яке йому було нещодавно присуджено Указом Президента України з нагоди відзначення Дня Конституції України. Звичайно, ця рекомендація, яка втілилася у дійсність на високому рівні, лиш додає авторитету як “Карпатським кольорам”, так і загалом Міжгірщині.

А самого Василя Свалявчика прихильники його таланту на Верховині від усієї душі щиро вітають з черговим вагомим визнанням, зичать сучасному метру закарпатської школи живопису міцного здоров’я і нових творчих злетів. Як, до речі, і його сину Петру, теж талановитому молодому художнику.

Василь ПИЛИПЧИНЕЦЬ.

Фото автора.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus