1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Василь Когутич показав свій акварельний Ужгород / ФОТО

30.06.2015 16:07 0 Культура Автор: Голос Карпат
 

В Ужгородському арт-кафе «ВОТО» відкрилась персональна виставка картин Василя Когутича.

На виставці представлено 16 картин, шість з яких виконані матеріалом сепія, решта десять – аквареллю. На акварельний роботах переважає ранкова гама кольорів, декілька робіт виконані в денних кольорах.

Василь Когутич живе в Ужгороді близько 12 років, тому і вирішив зобразити на своїх картинах найулюбленіші його куточки. Локації на картинах були обрані не випадково. Під час прогулянки містом автор уважно розглядав будови і обирав ті, які найкраще виглядатимуть на картині в певний період дня.

«Місто цікаве саме по собі. Воно змінюється з роками і хотілося б зберегти його таким, яке воно є зараз», - сказав художник.

Це перша комплексна виставка картин художника, на яких зображено місто та архітектура. Проте до цього його портрети та рисунки виставлялись у Словаччині, Польщі, Угорщині.

«На всіх виставках відвідувачі були просто вражені його роботами. Він може за 15 хвилин намалювати портрет. За останні два роки він дуже виріс як художник. Якщо раніше він малював лише портрети, то зараз почав малювати і місто, архітектуру. Його роботи яскраві, живі та емоційні», - сказав менеджер з організації виставок Федір Лизанець.

В майбутньому художник планує провести виставку в словацькому місті Банська Бистриця, згодом – у Братиславі.

Відвідала виставку і відома київська художниця Наттела Овсієнко: «Я в захваті від робіт Василя, бо вони передають емоції і талант. Я бачила багато акварельних робіт, але ці одні з найкращих. В його роботах зразу видно талант та емоції.»

Читайте на ГК:У районі "Боздош" в Ужгороді сталася пожежа (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...