1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Піаністка Анжеліка Фукс презентувала власні короткометражні фільми / ФОТО

19.06.2015 01:33 0 Культура Автор: Голос Карпат

 

В Ужгороді пройшов вечір "Visual Music: Silent Movies", під час якого відбулась презентація двох кінострічок: «Fate of Ivory» та «Crazy Comedy».

Відома у всьому світі піаністка спробувала себе у ролі режисера, сценариста та актриси. Події фільмів розгортались під акомпанемент відомих класичних творів, які виконувала сама Анжеліка. Стрічка «Fate of Ivory» розповідає про нелегку долю молодої та успішної піаністки, яка змушена пожертвувати власним щастям заради успіху та визнання. Фільм «Crazy Comedy» показує як слава та гроші впливають на людину, на її внутрішній стан та оточення.

Над створенням фільмів працювали близько семи десяти чоловік, серед яких були як професійні актори, відеооператори та режисери, так і аматори.

«Я, як і всі дівчатка, з самого дитинства мріяла про принца на білому коні та зніматись в кіно. Другий пункт я вже виконала. Над першим ще будемо працювати», - сказла Анжеліка Фукс.

Процес написання сценарію також є своєрідним. «Я спочатку чую, а потім бачу. Хотілося б, щоб і люди слухаючи музику бачили певні образи, символи», розповіла піаністка.

Наразі Анжеліка планує взяти участь у кінофестивалях та конкурсах, де і представить ці фільми широкому загалу.

Фото Наталі Боднар

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка