1. Новини Закарпаття
  2. >

Джонні Деппа "покусала" чупакабра

29.01.2015 21:00 Культура

Джонні Депп пояснив свою відсутність на прес-конференції нападом чупакабри.

Джонні Депп пояснив свою відсутність на прес-конференції нападом чупакабри.

Понад 200 журналістів чекали зустрічі з Джонні Деппом, яка мала відбудуться в Токіо (Японія), повідомляє Huffington Post.

Актор мав дати прес-конференцію з приводу виходу свого нового фільму "Мордекай", але в призначений день вона так і не відбулася.

На наступний день Депп зустрівся з пресою, і пояснив, що він не зміг прийти через хворобу. Але справжньою причиною його відсутності, за його словами, стало інше:

"Я був атакований дуже рідкісною твариною під назвою чупакабра. Я боровся з нею протягом кількох годин. Як виявилося, вона була дуже стійкою. Ймовірно, вона проникла в мою валізу. Я скинув її з 23-го поверху. Таким чином, нам більше нічого не загрожує. Дякуємо за розуміння".

Розповідь Джонні Деппа викликав хвилю сміху серед журналістів. В Японії актор користується великою популярністю. Депп висловив надію на те, що картина сподобається жителям цієї країни.

"Мордекай" - історія Чарльза Мордекая, ввічливого арт-дільця і шахрая за сумісництвом, який подорожує по всьому світу і за допомогою свого чарівного шарму намагається роздобути вкрадену картину.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська