1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Я весь пропах осінню», - Павло Ковач представив свою арт-виставку

07.11.2014 18:27 0 Культура
 

Сьогодні, 7 листопада, в галереї «Ужгород» відкрили виставку Павла Ковача (старшого) під назвою «Живопис&осінь». Автор представив нові живописні роботи та відео-арт, відзнятий 20 років тому.

Павло Ковач розповів, що представлені на виставці роботи нові, абстрактні та без ніякої об’єктивної візуальності. Це роздуми та відчуття художника, навіяні осінню.

«Це не просто свіжі роботи, вони ще мокрі. Я весь пропах осінню. Я асоціюю себе з осінню та її колоритом», - сказав митець.

Також автор зазначив, що наступна його виставка буде присвячена зимі.

Виставка викликала неабиякий інтерес серед ужгороців та гостей міста, про що свідчить велика кількість глядачів.

«Кожна картина має особливий настрій, тому і почуття викликає різні. Я, дивлячись на деякі полотна, відчуваю сум та певну тривогу. Деякі ж навпаки змушують посміхнутись», - розповіла «Голосу Карпат» відвідувачка заходу Ірина Курта.

«Дуже соковиті картини. Полотна дуже глибокі та смачні, такі, що хочеться їх з’їсти», сказав львів’янин Андрій Мацола.

Ковач Павло Павлович – художник, митець.  Народився у 1959 року в с.Свобода Закарпатської обл. У 1980 році закінчив Ужгородське училище прикладного мистецтва. Педагог з фаху – І. Маснюк. Член Національної Спілки художників України з 1993 р.

Сьогодні в Закарпатському обласному художньому музеї імені Й. Бокшая також відкрилась виставка «Із Закарпаттям у серці: художники за межами отчого дому».