На Хустщині викрито корупційну схему у міграційній службі за прискорене виготовлення закордонних паспортів

Ужгородська окружна прокуратура повідомила про підозру мешканцю Хустщини, який організував корупційну схему для прискореного отримання паспортів для виїзду за кордон.
Про це повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.
Йому інкриміновано прийняття обіцянки неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди (ч.3 ст.369-2 КК України).
За даними слідства, посередник налагодив схему прискореного виготовлення паспортів для виїзду за кордон. За свої послуги, окрім офіційних платежів, він вимагав від 100 до 200 Євро з кожного «клієнта».
Перевіряється причетність службових осіб місцевої міграційної служби до цих протиправних дій.
Досудове розслідування здійснюють слідчі поліції Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області, оперативний супровід – ДВБ НП України.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Читайте також:
- Гігантські червонокнижні змії атакують Закарпаття: мешканці в паніці (ФОТО)
- На Закарпатті фіксували торнадо й шокуючої сили ураганний шторм. Що довелось пережити місцевим жителям?(ФОТО, ВІДЕО)
- Трагедія на закарпатському фесті: відомо, що сталось в одній з популярних туристичних локацій
- Справжній жах в одному із міст Закарпаття: люди налякані. Центр міста - "бомблять" під будинками (ВІДЕО)

На війну — так усім! В Україні мобілізують пенсіон...
Українцям 60+ підготували "сюрприз". Моб...
14.06.2025 20:24 46111 0 Суспільство

Гігант повзе до людей: на Закарпатті зняли найбіль...
На Закарпатті — нашестя змій. Гади повзу...
14.06.2025 21:14 187624 0 Суспільство

Боєздатним приготуватися: Україна переходить до НО...
Україна переходить до повністю цифрового...
19.06.2025 13:37 391721 0 Суспільство

Ядерна загроза й ракети на Закарпаттям: які райони...
Під час війни в Україні загроза ракетних...
19.06.2025 14:57 90635 0 Суспільство

Пенсіонерам додадуть 944 грн до пенсії: хто отриму...
З липня 2025 року самотні пенсіонери від...
26.06.2025 00:25 44690 0 Суспільство

У Німеччині затримали 16-річного українця за підоз...
У німецькому Дорстені 16-річний українец...
01.07.2025 02:12 55920 0 Кримінал