1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

Поліція затримала місцевих ділків, які торгували наркотиками в одному з районів Закарпаття (ФОТО)

226
Кримінал Новини Хуста

Злочинців спіймали "на гарячому".

Поліція затримала місцевих ділків, які торгували наркотиками в одному з районів Закарпаття (ФОТО)

В ході реалізації оперативної інформації співробітники кримінальної поліції Хустського РУП заблокували канал збуту наркотиків у районі. До його функціонування причетні двоє місцевих жителів, віком 46 та 29 років, які раніше вже потрапляли у поле зору правоохоронців, інформує Поліція Закарпатської області


Підозрюваних вдалося затримати у ході контролю за вчиненням злочину — одразу після передачі «товару» черговим клієнтам. Під час обшуків у помешканнях фігурантів слідчі виявили розфасований метамфетамін. Також було вилучено гроші, отримані злочинним шляхом, - йдеться у повідомленні. 


Наркоторговців помістили до ізолятора тимчасового тримання. Їм інкримінують ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. Відповідно до санкції цієї статті затриманим загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber