СБУ викрила ще двох інспекторок податкової служби, які співпрацювали з окупантами.

Слідчі СБУ в Закарпатській області задокументували протиправну діяльність ще двох інспекторок податкової служби, які добровільно погодилися співпрацювати з ворогом на Херсонщині.
За наявними даними, з початку повномасштабного вторгнення дві мешканки Херсонщини влаштувалися на роботу до окупаційного «управління федеральної податкової служби Херсонщини», створеного загарбниками на базі регіональної Державної податкової служби України.
Обіймаючи посади інспекторів, колаборантки «підганяли» під російське законодавство діяльність місцевих підприємств, проводили перевірки та штрафували «порушників».
Слідчі СБУ в Закарпатській області повідомили їм про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 7 ст. 111-1 (добровільне зайняття громадянином України посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України.
Вживаються вичерпні заходи з притягнення колаборанток до відповідальності. Їм загрожує до 15 років тюрми.
Досудове розслідування проводили слідчі СБУ в Закарпатській області за матеріалами СБУ в Херсонській області за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.
Про це інформує пресслужба СБУ в Закарпатській області.
Читайте також:
- 58-річного українця знайшли мертвим у Польщі: деталі інциденту
- Штрафи сиплються один за одним: за що зараз масово карають українських водіїв
- "Армагедон в Україні" й місяць жалю: в одній з областей почали бити на сполох (ВІДЕО)
- Так дорого ще не було: на Закарпатті з'явилась картопля за рекордними цінами

Закарпаття: Від 3 до 10 тисяч гривень на день наро...
На Закарпатті, зокрема в Мукачеві, запро...
23.04.2025 00:36 28332 0 Суспільство

Від Чорнобиля до сьогодення: Україна готується до ...
Україна стала однією з перших країн, яка...
27.04.2025 00:52 63550 0 Суспільство

Закарпатське золото без золота: єдине золоте родов...
Що приховує земля Закарпаття і чому золо...
28.04.2025 11:28 21563 0 Суспільство

Мобілізація дістане кожного: в Україні створюють "...
Мобілізація в Україні розширює звичний ф...
28.04.2025 21:36 530698 0 Суспільство

Військових із ТЦК відправлятимуть на фронт: хто са...
У територіальних центрах комплектування ...
29.04.2025 22:33 19385 0 Суспільство

Штрафи за газ: як уникнути 140 000 грн покарання
Українці можуть отримати значні штрафи з...
05.05.2025 01:22 48271 0 Суспільство