У Мукачеві поліція затримала чоловіка, підозрюваного в ножовому пораненні під час конфлікту на вулиці Грушевського.

Про це повідомляє Патрульна поліція Закарпатської області.
Учора близько 1-ї години ночі на вулиці Грушевського в Мукачеві стався конфлікт, що завершився ножовим пораненням. Про це повідомляє Патрульна поліція Закарпатської області.
На службовий планшет патрульних надійшло повідомлення про конфлікт. Прибувши на місце події, поліцейські встановили, що громадянин посварився з групою чоловіків, які гучно поводилися поблизу його будинку. Після усних зауважень він узяв ніж та наніс удари по лівій руці одному з чоловіків.
Інспектори оперативно розшукали підозрюваного та ніж, яким, ймовірно, було завдано поранення. Також на місце події викликали слідчо-оперативну групу та медиків, які надали допомогу та ушпиталили потерпілого.
Читайте також: Закарпатці сидітимуть без світла понад 4 години: оприлюднено графік відключень електроенергії на 18 червня (ГРАФІК)
Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на «Голос Карпат» у Telegram, або Viber і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!
Читайте також:
- Закарпаттю загрожує складний період: небезпека настигла місцевих жителів
- Інфекційна хвороба масово атакує всю Україну: ряд інфікованих у Закарпатській області
- Закарпатка по-звірячому ґвалтувала чоловіка віником із дерев’яною ручкою: за жорстоке сексуальне насильство на жінку чекає 10 років за ґратами
- Трагедія на Закарпатті сколихнула весь світ: 10-річного хлопчика живцем спалили п'яні батьки - дитина загинула в стражданнях, прикута ланцюгами

Закарпаття: Від 3 до 10 тисяч гривень на день наро...
На Закарпатті, зокрема в Мукачеві, запро...
23.04.2025 00:36 28483 0 Суспільство

Від Чорнобиля до сьогодення: Україна готується до ...
Україна стала однією з перших країн, яка...
27.04.2025 00:52 63678 0 Суспільство

Мобілізація дістане кожного: в Україні створюють "...
Мобілізація в Україні розширює звичний ф...
28.04.2025 21:36 531159 0 Суспільство

Штрафи за газ: як уникнути 140 000 грн покарання
Українці можуть отримати значні штрафи з...
05.05.2025 01:22 50549 0 Суспільство

Кремль про 30-денне перемир’я: підтримка з «нюанса...
Росія заявила, що «підтримує» ідею 30-де...
10.05.2025 00:44 72888 0 Влада

Невже це закарпатець?: закарпатка впізнала брата н...
Кадри знущань над військовим поширили у ...
14.05.2025 20:46 27094 0 Суспільство