Поліція Сарненського району оперативно затримала зловмисника, який викрав автомобіль «Peugeot Partner». Відкрито кримінальне провадження.

Про це повідомляє Поліція Рівненської області.
У Сарненському районі поліцейські оперативно викрили зловмисника на угоні автомобіля. Близько 12 години вчора, другого червня, до поліції повідомила 41-річна жителька села Масевичі, що в нічну пору доби з господарства її батька невідома особа викрала автомобіль «Peugeot Partner».
Поліцейські ВП №2 (смт Рокитне) негайно розпочали пошуки фургона і вже за декілька годин виявили його на подвір’ї 34-річного односельчанина. Під час спілкування з правоохоронцями той у скоєному зізнався, проте не зміг пояснити свої дії, адже на той момент перебував у стані алкогольного сп’яніння. Відомо, що автомобіль був не зачинений, а ключ залишався в замку запалювання.
Слідчі вирішують питання про повідомлення 34-річному жителю Сарненського району про підозру за ч.1 ст. 289 Кримінального кодексу України. Відомо, що чоловік раніше у поле зору правоохоронців не потрапляв. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, — до п’яти років позбавлення волі.
Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на«Голос Карпат» у Telegram, або Viber і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!
Читайте також:
- Невже це закарпатець?: закарпатка впізнала брата на жорстокому відео, яке підірвало інтернет (ВІДЕО 18+)
- Закарпатців налякав незвичний дощ з білим осадом: соцмережі вибухнули версіями (ФОТО, ВІДЕО)
- "Хімічний дощ" над Закарпаттям: що налякало місцевих жителів у різних районах? (ФОТО)
- Закарпатці продовжують бити на сполох: "жовтий дощ" випав не лише в Україні (ФОТО, ВІДЕО)

Закарпаття: Від 3 до 10 тисяч гривень на день наро...
На Закарпатті, зокрема в Мукачеві, запро...
23.04.2025 00:36 28405 0 Суспільство

Від Чорнобиля до сьогодення: Україна готується до ...
Україна стала однією з перших країн, яка...
27.04.2025 00:52 63605 0 Суспільство

Мобілізація дістане кожного: в Україні створюють "...
Мобілізація в Україні розширює звичний ф...
28.04.2025 21:36 530910 0 Суспільство

Штрафи за газ: як уникнути 140 000 грн покарання
Українці можуть отримати значні штрафи з...
05.05.2025 01:22 50482 0 Суспільство

Кремль про 30-денне перемир’я: підтримка з «нюанса...
Росія заявила, що «підтримує» ідею 30-де...
10.05.2025 00:44 67578 0 Влада

Невже це закарпатець?: закарпатка впізнала брата н...
Кадри знущань над військовим поширили у ...
14.05.2025 20:46 24142 0 Суспільство