1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

Українець втратив мільйони на митниці Закарпаття: відомі деталі курйозного інциденту в області (ФОТО)

215
Кримінал Закарпаття

На митному посту «Вилок», що на кордоні з Угорщиною, закарпатські митники запобігли незаконному переміщенню значної суми валютних готівкових коштів.

Українець втратив мільйони на митниці Закарпаття: відомі деталі курйозного інциденту в області (ФОТО)

Киянин намагався незаконно завезти 80 тисяч євро. Про це повідомляє Закарпатська митниця.

"Їх намагався перемістити через кордон без декларування у «зеленому коридорі» 38-річний житель Київщини. Прямуючи на автомобілі марки «Peugeot» моделі «407 SW» до Євросоюзу, під час проходження митного контролю чоловік разом з жінкою запевняв, що дотримується вітчизняного законодавства. Але проведена перевірка салону автомобіля вказала на порушення митних правил за ч.1 статті 471 Митного кодексу України", - йдеться у повідомленні. 

Так, в одній із дорожніх сумок серед особистих речей митники виявили не заявлені ані письмово, ані усно 80 тисяч євро. При цьому громадяни повідомили, що мають лише по 10 тисяч євро. Будь-які документи, що підтверджують зняття готівки з рахунків банків, співвітчизники при собі не мали.

"Наразі їм повернули дозволену митним законодавством для переміщення через кордон валюту – по 10 тис євро, решта, що за курсом НБУ становить понад 3,4 млн.грн., вилучено", - зауважили у відомстві. 


Читайте також: Продають брухт за "космічною" ціною: 33-річний автомобіль з пробігом продають за ціною нової Tesla (ФОТО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber