1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

Двоє порушників намагалися підкупити прикордонників, щоб потрапити до Польщі (ФОТО)

52
Кримінал Україна

Прикордонники задокументували два факти надання хабарів у пунктах пропуску «Краківець» та «Устилуг».

Двоє порушників намагалися підкупити прикордонників, щоб потрапити до Польщі (ФОТО)

33-річний житель Київщини мав намір виїхати до Польщі через пункт пропуску на Волині, надавши на контроль «липові» документи.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Коли інспектор виявив у паперах ознаки підробки, чоловік спробував «вирішити» питання безперешкодного пропуску та запропонував прикордоннику неправомірну вигоду в розмірі дві тисячі доларів США.

"За 500 доларів та 100 євро сподівався потрапити за кордон й 52-річний громадянин, котрий слідував на виїзд з України через пункт пропуску «Краківець». Чоловік не мав законних підстав для виїзду з країни в умовах воєнного стану. Аби йому не відмовили у пропуску через кордон, запропонував інспектору прикордонного контролю грошові кошти", - йдеться у повідомленні. 


В обох випадках прикордонники від неправомірної вигоди відмовилися та поінформували співробітників Нацполіції про виявлення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 ККУ «Пропозиція або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Читайте також: Продають брухт за "космічною" ціною: 33-річний автомобіль з пробігом продають за ціною нової Tesla (ФОТО)

              

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber