1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

Мобілізація на Закарпатті: жінку покарали за ігнорування повістки

361
Кримінал Новини Мукачева

Мукачівський міськрайонний суд визнав винною місцеву мешканку в ухиленні від військового обліку.

Мобілізація на Закарпатті: жінку покарали за ігнорування повістки

За проігноровану повістку до ТЦК для проходження військово-лікарської комісії жінці присудили 5100 грн штрафу, повідомляє Zaxid.net.

Як йдеться у вироку суду, який винесли 13 травня, жінка є військовозобов’язаною, оскільки має середню спеціальну медичну освіту (сестринська справа), хоча наразі ніде не працює. 9 квітня їй додому принесли повістку для проходження військово-лікарської комісії з попередженням від начальника ТЦК про необхідність виконати вимоги законодавства щодо військового обліку і надання відомостей щодо стану здоров’я. Обвинувачена повістку проігнорувала.

Під час судового засідання жінка визнала свою вину та попросила призначити їй покарання у вигляді штрафу. Суд також врахував, що обвинувачена не має судимості і не перебуває на обліку у психіатра та нарколога.

Дослідивши всі матеріали справи, суддя визнала жінку винною в ухиленні від військового обліку і призначила їй покарання у вигляді штрафу, розміром 5100 гривень. На вирок можуть подати апеляцію.

Читайте також: Перетин кордону з новими правилами: чоловікам підготували "сюрприз" на 18 травня 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber