1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

7 мільйонів на "реконструкцію стадіону": в одній з громад Закарпаття БЕБ виявило махінації з бюджетними коштами (ФОТО)

785
Кримінал Закарпаття

Детективи Бюро економічної безпеки у Закарпатській області упередили незаконну розтрату майже 7 млн грн на реконструкцію стадіону.

7 мільйонів на "реконструкцію стадіону": в одній з громад Закарпаття БЕБ виявило махінації з бюджетними коштами (ФОТО)

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Встановлено, що посадовці однієї з селищних рад області без використання електронної системи закупівель уклали договір підряду щодо завершення будівельних робіт з реконструкції стадіону. Вартість послуг становила майже 7 млн грн. Аргументували такі дії доцільністю закупівлі додаткових робіт в одного з підрядників, що раніше проводив будівельні роботи на цьому ж об’єкті", - йдеться у повідомленні.

У пресслужбі зазначають, проаналізувавши наявні документи, співробітники БЕБ встановили, що договір на додаткові роботи фактично було укладено з іншою компанією. За результатом виявленого порушення аналітики Територіального управління БЕБ у Закарпатській області рекомендували замовнику перевірити дотримання законодавства у сфері публічних закупівель та усунути передумови незаконних витрат бюджетних коштів.

Розглянувши рекомендацію БЕБ, замовник розірвав договір підряду, підписаний без проведення тендеру. Незаконне використання 7 млн грн упереджено, кошти збережено у місцевому бюджеті.

Нещодавно БЕБ також викрило в умисному ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах керівників енергетичної компанії.

Читайте також: Дешево й сердито: відтепер у регіоні поліцейські їздитимуть на виклики на особливих колесах (ФОТО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber